Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW 2016-2018 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mercfan
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Dla mnie bomba! Można tym szybko jeździć i nie ma strachu. Trzyma się drogi naprawdę dobrze. I tylko nie słuchajcie takich co to powiedzą że gorzej niż ich beemka czy inna tam audika, przypominam że mówimy o aucie za 65 tys pln tutaj konkurencja może tylko przemilczeć temat. Ten samochód naprawdę jedzie.
~adam_bednarczyk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Jeśli idzie o układ jezdny auto dla mnie odrobinę za "miękkie" i przy szybkiej zmianie kierunków jazdy trzeba się przyzwyczaić do lekkiego bujania. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń, wiadomo że auto nie ma sportowej charakterystyki i służy raczej do komfortowego przemieszczania się z rodziną.
~michajlo89
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Felgi 17, zawieszenie zestrojone pomiędzy komfortem a właściwościami jezdnymi. Myślę, że w porównaniu do innych modeli z tej klasy jest zawieszony lekko wyżej. Na parkingu porównałem do Octavii II i jest widocznie wyżej
~fxwawa
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
po 15 tyś poleciały łączniki stabilizoatora . Jedno co pociesza to są tanie 45zł wymiana. i 1,5 godziny z kluczami :)
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Tryb CITY, bardzo przyjemny, jeśli chodzi o promień skrętu to standardowo jak na kombi.
~felixwawa
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Wymieniłem łaczniki stabilizoatora z lewej i prawej strony bo zaczęły pukac ( koszt 50 zł sztuka)
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Tryb CITY, piękna sprawa jak i asystent ruszania pod wzniesienia.
~FELIX WAWA
Koło 17" całkiem fajnie jeździ się nawet po trochę dziurawych drogach
~jacekstk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
bardzo komfortowy, świetnie tłumi nierówności
~MF
Pewnie się prowadzi