Lista ocen Fiat Uno II (415) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 737 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebixon
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Jak na auto za które można dać 4 tyś za 8-9 latka to dobra opcja. Jeżeli potrzebujesz czegość co wiesz że odpali (moja strzała paliła z od bloku przy -25 bez najmniejszych oporów) i wiesz że dowiedzie cię z A do B i to tanio. A jakby wrazie co się zepsuło to bierzesz garść drobniaków i kupujesz orginałki bo się nawet podróbek nie opłaca to Uno jest autem dla ciebie. Wiadomo że nie będziesz jeździł jak król. Ja mając te kilka tyś też stanąłem...
~kusitofu
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
poki co jezdze uno i mam zamiar zmienic na inne ale nie wiem na jakie i kiedy :) nawet sklonny jestem zostawic sobie uniaka jako 2 auto...moze i znajomi sie ze mnie smieja czym ja jezdze ale mam to gdzies, mam auto na ktore mnie stac...moze i troche przeplacilem bo dalem 4000 a od razu wpakowalem w nie dodatkowo 600 zl plus na wiosne oponki 300 i teraz 220 zł plus ubezpieczenie...to nie mam co narzekac: filtry i olej w kazdym aucie sie...
~mariano
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Takie auto można kupić za 800-2000 zł w zależności od rocznika i stanu. Moim zdaniem za taką cenę nie można narzekać. Oczywiście trzeba poszukać egzemplarza przyzwoitego, bo jak to przy takim wieku auta jest wiele "zgonów", zresztą tak jak i przy innych autach z tego rocznika. Tak jak pisałem wyżej, jak ktoś szuka auta do dojazdów do pracy i poruszania się po mieście jest ok (u mnie brak wspomagania trochę utrudnia parkowanie)
~AntyfanUNO
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Auto dla ludzi o stalowych nerwach, ilość drobnych usterek pomimo tanich części powoduje duże obciążenie dla budżetu. Mówiąc krótko: na ekonomiczność auta składa się ekonomiczne spalanie, niska usterkowość - UNO 1.4 nie wywiązuje się z powyższego. I na koniec moja rada dla szukających taniego auta: chcesz się wkur..ać to kup Uno jak zobaczysz jak ulega biodegradacji to szlag cię trafi. Pozdrawiam AntyfanUNO
~adam8731
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jakość do ceny... Uno nie ma chyba konkurencji w tej kategorii. Jeździłem oplem, w którym tapicerka wyblakła od słońca i popękała, w uno nic takiego się nie dzieje. Generalnie jest to samochodzik którego utrzymanie mało kosztuje, a jedzie się dobrze i wygodnie (do porównania polo 2 generacji to po prostu zabawne autko w którym maiłem problem się pomieścić z racji moich gabarytów). W mojej ocenie 5+
~Artur z Uno
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Uznajmy że dobrze. 2-3 lata temu rewelacyjnie. Obecnie przeciętnie - za podobne pieniądze co dobre Uno (takie nie zjedzone przez rudą po sam dach) można coraz częściej szukać nowszych modeli, które są wolne od pewnych bolączek Uno. Niestety takie są realia - auta tanieją i Uno stają się głównie tanią alternatywą z musu, a nie świadomym marzeniem młodych ludzi.
~Kordian
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Płacisz mniej niż dostajesz. Auto mile zaskakuje podczas eksploatacji, bo właściwie niczym nie zaskakuje :) Jakość wykonania przyzwoita. Gdyby karoseria była ocynkowana to ciężko byłoby mi wymienić chociaż jedną wspólną wadę charakterystyczną dla tego modelu. Warto wydać pieniądze na uno. Ze sprzedażą również nie ma problemu, strata na wartości niewielka. 5 również tutaj.
~Grzesiekuno
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
uno wypada tu rowniez bardzo dobrze, za niewielkie pieniadze dostajemy, niezawodny, w miare swiezy samochod, ktory doskonale nadaje sie do miasta a nawet dluzsze trasy nie robia na nim wrazenia, ja swoje uno posiadam juz 8lat i jest to 8lat bezawaryjnej jazdy, uno zostanie u mnie pewnie jeszcze pare lat bo nie oplaca mi sie go sprzedawac a jest naprawde zacnym autkiem
~grobla.gdansk@wp.pl
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Samochód wyprodukowany w Polsce ... dobrze został zrobiony i za te stosunkowo niewielkie pieniądze dostarczył wiele sympatycznych wrażeń i pozwolił zarobić dodatkowo parę złotych:) Fajne autko ale po przejechaniu nim ponad 245000km chyba będę pomału myślał o zamianie ....chyba,że dokupię coś innego a Uno będzie jeździć w korkach po zatłoczonym mieście(Gdańsk) :):):)

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dd
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
trzy lata temu kupiłem za 5000 :) teraz warty jest.... ze 4500 :) trzyma wartość jak japończyk. no dobra żartuje, ale można tanio kupić, mały przebieg bo głównie osoby starsze tym jeżdżą, trochę radości z jazdy jest a do tego bardzo tanie utrzymanie, stać mnie na niego było jako studenta i teraz jakoś nie mogę się z nim pożegnać, choć stać mnie na coś lepszego.