Ocena kierowcy - Fiat Uno II

Artix, 22 lat temu
Rok produkcji 1998
Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
za te pieniadze to swietny pojazd na zakupy do jazdy po miescie no i jako tragarz po zlozeniu siedzen, mimo kiepskiej opini o fiatach ja jestem zadowolony szczegolnie po tym jak zima przy -25 C bral odemnie prad 2 letni mercedes zeby odpalic swoje auto ja zapalilem bez problemu po pierwszym kreceniu :-) Nie wszystko co tanie jest kiepskie :-)
z 45 KM to i tak zwinne autko, raczej polecam ten silnik do jazdy po miescie
dziala w miare precyzyjnie
auto czesto przeciazane wiozlem nim nawet 1000 kg ladunku, siedzial na asfalcie ale 80 km/h wyciagnal a zawieszenie przezylo
rewelacyjna dzieki temu ze jest kanciasty doskonale wyczuwa sie punkty auta
radio troche za nisko ale popielniczka jest w rewelacyjnym miejscu, gorzej z gniazdem zapalniczki jesli chce sie cos podlaczyc w czasie jazdy do gniazdka
zima grzeje podobnie jak latem ale 2 opuszczone szybki zalatwiaja sprawe, przy otwarciu tylnich strasznie glosno ale po co je otwierac
duzo miejsca dla kierowcy i pasazera + olbrzymi bagarznik po zlozeniu siedzen
no z tym jest gorzej trzeszczy jak furmanka, antena na dachu powyzej 120 km/h pieknie spiewa co po 500 km moze draznic
7.2 / 6.5 Pb 95 przy Vmax w trasie zużycie 8.5 l ze stałą V=140 km/h 10 ale ja mam ciezka noge i duzo ladunku
nic dodac nic ujac
raczej sie nie psuje choc bierze troche oleju od samego poczatku, reszta to drobiazgi
uszczelniany silnik przy 45 tyś. zuzycie oleju spadlo z 1l/1000 km do 400 ml/1000 km wlasciwie poza materialami ktore i tak sie zuzywaja nic sie nie dzieje sam jestem zdziwiony
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW
6,9