Lista ocen Fiat Uno II 1.1 52KM 38kW 1989-1994 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cz
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Wiadomo, po zakupie trzeba było powymieniać oleje, świece itd. Był problem z układem zapłonowym, do tego wymieniony lewy wahacz. Leciutko zaczyna łapać rdza, ale naprawdę trzeba się przyjżeć.
~Baloo
Hatchback 1.1 52KM 38kW
jak dotąd nigdy mnie nie zawiódł Kłopot jest z wyciekami z pod rozrządu, aparatu zapłonowego, pokrywy zaworów i półosi napędowych. Reczny chamulec tez jest kłopotliwy reguluje go zawsze przed przeglądem.
~tomekbolek
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Wtyczka do pompy paliwowej lużna (przyspozyła mi wiele nerwów, 3 razy nie mogłem odpalić wiele czasu zajeło mi zlokalizowanie usterki, minimalne ślady korozji, stoi od czasu kupna cały czas na dworze.
~pea@op.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
W sumie nie ma z nim problemów. Cylinderek hamulca się czasem psuje, reczny czasem nie pusza (to ponoć normalne). W sumie czasem coś się zepsuje ale da się to zrobić samemu.
~Ela
Hatchback 1.1 52KM 38kW
zdarzają sie usterki takich totalnych pierdół, szyba przestała sie unosić do pełnego zamknięcia, spryskiwacz tylnej wycieraczki też nie ma ochoty działać
~WIDGET
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Od czasu do czasu wymiana żaróweczek, klocków hamulcowych i oleju (co 15kkm) oraz płynu hamulcowego i chłodniczego.
~Karol
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Czasem lubi jakiś drobiażdżek upierdliwiający życie sie popsuć, ale....
~Mazzz
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Nie psuje sie. Jest prawie niezawodne i tanie
~akacz
Hatchback 1.1 52KM 38kW
mogłam na nim polegać, tylko wilgoci nie lubi
~Pablito
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Po tylu latach wiekszość plastików się skrzypi.