Lista ocen Fiat Uno II 1.4 i 71KM 52kW 1991-1997 (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jedrus_sc
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Nie jest źle jak na tak starą konstrukcję, chociaż przy dzisiejszych cenach paliw na stacji możemy zostawić majątek,jednak przy spokojnej jeździe częściej niż raz w tygodniu nie będziemy ich odwiedzać, oczywiście jeżeli tygodniowo pokonujemy do 600 km. Mój rekord na pełnym baku na trasie przy spokojnej przepisowej jeździe wyniósł blisko 800 km.
~mietek
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Naprawy - drobiazgi - wszystko samemu można zrobić i za małą kasę. przykładowe ceny - maska na szrocie - 50 zł, grill w sklepie 20 zł, lampa na allegro (nowa) 40 zł. W trasie w lecie, przy jeżdzie 100 km na godz. spalał ok 5 l na sto. W mieście wiadomo więcej.
~medulla@interia.pl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Myślałem że szczególnie w mieście będzie palił troszke mniej .Zima w mieście do 10l,ostra jazda nie miesci sie w 11 .W lecie 8-9 .W trasie ekonomiczny możne ciąć 120 do 140 miescie sie w 8 /100km .Przy optymalnej jezdzie ok 90km/h w lecie ok 7 l
~robbone
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Dość częste drobne naprawy, blacha wszędzie siada, wycieraczka przednia nie zbiera - nawet nowa. Sam z kumplem naprawiam i drogo nie wychodzi, ale gdyby dawać do ASO do naprawy to kieszeń szybko wypłucze.
~Anonim
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
zużycie gazu na 100km miasto 9-10litra; trasa 100km 6.5litra na benzynie nie jeżdżę więc nie wiem jakie spalanie ale zapewne niższe jak gazu.
~David111
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
paliwo miasto:8l trasa:6 przeglądy:przy regularnym serwisowaniu nie wychodzi drogo napray:przez kilka lat miałem mało awari. PROPONUJĘ ZAŁOŻYĆ GAZ
~Motyl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Mam silnik gaźnikowy. Niedawno na trasie zaczął palić 9 na trasie. Po regeneracji gaźnika powrócił do normy poniżej.
~wys14
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
ceny napraw -naprawdę tanio,zużycie paliwa trochę za duże ,dopiero LPG załatwia sprawę
~magdadach@wp.pl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Przy rozsądnej jeździe poza miastem (90 - 100km./godz.) palił naprawdę mało, czasami niecałe 5l.

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~robertzzz1@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
cześci to taniocha można samemu naprawić co do zużycia nie jest tak wesoło bo potrafi nawet 11l łyknąć