Oceny Fiat Uno II 1.4 i 71KM 52kW 1991-1997

Fiat Uno II 1.4 i 71KM 52kW 1991-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Uno II 1.4 i 71KM 52kW 1991-1997

~Anonim
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Auto posiadam od miesiąca, jest to moje już 3 uno i pewnie ostatnie bo w końcu trzeba się przesiąść na coś bardziej komfortowego. Dla osób z małym zasobem finansowym którzy szukają w miarę młodego rocznika i auta ekonomicznego polecam zakup, w tej cenie co jedynie można kupić rozklekotanego golfa 2 po kliku sztuczkach bez gazu co części do niego nie są tańsze a komfort jazdy jest porównywalny. Za cenę 4200pln auto z rocznika 99 z gazem w...
2,9
~robbone
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Auto dla chyba uczących się jazdy, z niskim budżetem. Jak na pierwsze auto OK, ale dla bardziej wymagających i nie majsterkowiczów nie polecam. Rdza to codzienność, częste naprawy (drobne), dość spore spalanie, średni komfort jazdy, ale tanie części
~David111
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
bardzo ekonomiczny samochód przy założonym gazie oraz dynamiczny w wersji 1,4 jak również 1,1. tanie koszty przeglądów, brak większych usterek. niestety to nie pierwsza nowość-trochę kanciasty ale ma swój urok
4,1
~unok40@interia.pl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Co rok wymieniam olej , filtr oleju .Świece co 25 tyś .Filtr paliwa też co 25 tyś .Wymieniłem po tym przebiegu w tym samochodzie termostat, uszczelke pod miska olejową i uszczelke pod zaworami .Może śmieszne lecz nic wiecej na razie nie ma do wymiany .Ogólnie jestem zadowolony .
3,6
~gorofil
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Po przesiadce z malucha byłem z niego bardzo zadowolony.
~wys14
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
dobrze bo karoseria nie pozwala napisać\"doskonale\"

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mietek
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Jest ok. Zjeżdziłem cała Polskę. Silniczek hula u nowego właściciela bez zarzutu.
3,2
~Blejk
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
bardzo dobry na zimę (dobra trakcja), silnik żwawy, nieźle spisuje się w mieście.
~city maniak
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
auto zrobiło 250 000 km przez 5 lat jako osiolek kuriera po wa-wie ,zadnej awari unieruchamiacej auto , jezdzi cały czas i nie chce sie popsuc ,cuda sie zdarzają
3,5
~KONIEC Z FIATAMI
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
JEGO LATA SWIETNOŚCI JUŻ DAWNO MINEŁY,GENERALNIE TANI W UTRZYMANIU,SZYBKO KORODUJE SPÓD AUTA,JEDNYM SŁOWEM NIE PIENIĄDZE NIE SAMOCHÓD.