Oceny Fiat Uno II 1.7 D 58KM 43kW 1989-1997

Najnowsze oceny Fiat Uno II 1.7 D 58KM 43kW 1989-1997

3,7
~hawaj
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
UNO wizualnie mi sie nie podoba, straszny kanciak, blacharka podobno ocynk, ale ja nie wiem gdzie oni go kładli, bo doły dzwi juz poleciały, progi tez od spodu dziurawe! A przy odpalaniu/gaszeniu slinika całym samochodem trzęsie! Ssanie jest manualne jak dla mnie to duzy PLUS Części wcale nie są takie tanie za rozrzad do diesla trzeba szykować ok 300zł, bendix wymieniałem 71zł, szczotkotrzymacz 66zł, same szczotki 28zł wiec amortyzatory...
2,7
~manski
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
w życiu nie kupię już żadnego fiata , rdza zjadła drzwi po 4 latach , po 5 okazało się że w fabryce zapomnieli porządnie skręcić pompę olejową i się rozkręciła , a serwisy fabryczne to już w ogóle pożal się boże ,po 7 latach tak go zaczęło żreć że szybko się go pozbyłem , teraz mam mitsubishi , to jest prawdziwy samochód .
~Łukasz z Lublina
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Niezle autko dla ludzi bez wygorowanych potrzeb. Zaspokoi potrzeby mlodej rodziny oraz tym bardziej osoby samotnej. Idealny do miasta,ale nie boi sie takze dluzszych tras.Nie neka zbyt wieloma usterkami,jest dosc trwale.
3,5
~Piotr Orłowicz orlowiczp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Drobne usterki jak na auto z takim przebiegiem są do przeżycia. Za 11 tys. kupiłem trzy lata temu bardzo dobrego diesla ze sporą ilością miejsca w środku. Nieco gorzej z jakością wykonania, zwłaszcza zabezpieczenie antykorozyjne.
3,8
~Valdi
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
To dobry samochód. Ma duży bagażnik i wystarczająco wygodne fotele. Posiadam wersję Diesel - naprawdę mało spala i ma duży zasięg (650 km). Auto dobre dla długodystansowców: zadbany silnik powinien spokojnie wytrzymać 200 000 km bez remontów.
2,7
~CheX
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Ogolnie jakby ktos znalazl naprawde zadbane i niezajechane UNO w dieslu to polecam. Polecam jako samochod dla poczatqjacego kierowcy. Calej reszcie stanowczo odradzam
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.7 D 58KM 43kW
10,6
3,8
~krystian
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
poza amortyzatorami (i olejem hehe) nie wymieniałem jeszcze nic
~Olo A.S.
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Mój Samochód jest spoko, dobrze mi się nim jeździ :):):):)
2,9
~crash tester
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
bardzo przecietnie, komfort jazdy porownywalny z duzym fiatem....
3,2
~michał
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
napewno jest bezpieczny przy dachowaniu mocna konstrukcja. Korozja drzwi to chyba normalne u fiata