Oceny Fiat Uno II 1.7 D 58KM 43kW 1989-1997

Fiat Uno II 1.7 D 58KM 43kW 1989-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Uno II 1.7 D 58KM 43kW 1989-1997

~hawaj
Fiat Uno II
UNO wizualnie mi sie nie podoba, straszny kanciak, blacharka podobno ocynk, ale ja nie wiem gdzie oni go kładli, bo doły dzwi juz poleciały, progi tez od spodu dziurawe! A przy odpalaniu/gaszeniu slinika całym samochodem trzęsie! Ssanie jest manualne jak dla mnie to duzy PLUS Części wcale nie są takie tanie za rozrzad do diesla trzeba szykować ok 300zł, bendix wymieniałem 71zł, szczotkotrzymacz 66zł, same szczotki 28zł wiec amortyzatory...
2,7
~manski
Fiat Uno II
w życiu nie kupię już żadnego fiata , rdza zjadła drzwi po 4 latach , po 5 okazało się że w fabryce zapomnieli porządnie skręcić pompę olejową i się rozkręciła , a serwisy fabryczne to już w ogóle pożal się boże ,po 7 latach tak go zaczęło żreć że szybko się go pozbyłem , teraz mam mitsubishi , to jest prawdziwy samochód .
~Łukasz z Lublina
Fiat Uno II
Niezle autko dla ludzi bez wygorowanych potrzeb. Zaspokoi potrzeby mlodej rodziny oraz tym bardziej osoby samotnej. Idealny do miasta,ale nie boi sie takze dluzszych tras.Nie neka zbyt wieloma usterkami,jest dosc trwale.
~Piotr Orłowicz orlowiczp@poczta.onet.pl
Fiat Uno II
Drobne usterki jak na auto z takim przebiegiem są do przeżycia. Za 11 tys. kupiłem trzy lata temu bardzo dobrego diesla ze sporą ilością miejsca w środku. Nieco gorzej z jakością wykonania, zwłaszcza zabezpieczenie antykorozyjne.
~Valdi
Fiat Uno II
To dobry samochód. Ma duży bagażnik i wystarczająco wygodne fotele. Posiadam wersję Diesel - naprawdę mało spala i ma duży zasięg (650 km). Auto dobre dla długodystansowców: zadbany silnik powinien spokojnie wytrzymać 200 000 km bez remontów.
2,7
~CheX
Fiat Uno II
Ogolnie jakby ktos znalazl naprawde zadbane i niezajechane UNO w dieslu to polecam. Polecam jako samochod dla poczatqjacego kierowcy. Calej reszcie stanowczo odradzam

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krystian
Fiat Uno II
poza amortyzatorami (i olejem hehe) nie wymieniałem jeszcze nic
~Olo A.S.
Fiat Uno II
Mój Samochód jest spoko, dobrze mi się nim jeździ :):):):)
~crash tester
Fiat Uno II
bardzo przecietnie, komfort jazdy porownywalny z duzym fiatem....
~michał
Fiat Uno II
napewno jest bezpieczny przy dachowaniu mocna konstrukcja. Korozja drzwi to chyba normalne u fiata