Lista ocen Fiat Uno II 1.7 D 58KM 43kW 1989-1997 (38)

2,7
~KUST
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Jeżeli chodzi o kulturę pracy to po prostu porażka :)zwłaszcza jak jest zimny - klekocze jak traktor jednak nadrabia dynamiką,aż wierzyć się nie chce że to tak śmiga przyspieszenie rewelacyjne ale już przy 100 km/h strasznie wyje silnik mi głośny silnik nie przeszkadza dlatego daję 4 (Silnik)
3,4
~Antonio
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Silnik rewelacyjny. Może jeśli chodzi o osiągi niezbyt rewelacyjny, ale jeśli chodzi o kulturę pracy, niezawodność to na szóstkę z plusem - i co najważniejsze także zimą. Poza tym nikt nie kupuje auta z mocą 58KM do bicia rekordów prędkości. (Silnik)
3,7
~hawaj
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
UNO wizualnie mi sie nie podoba, straszny kanciak, blacharka podobno ocynk, ale ja nie wiem gdzie oni go kładli, bo doły dzwi juz poleciały, progi tez od spodu dziurawe! A przy odpalaniu/gaszeniu slinika całym samochodem trzęsie! Ssanie jest manualne jak dla mnie to duzy PLUS Części wcale nie są takie tanie za rozrzad do diesla trzeba szykować ok 300zł, bendix wymieniałem 71zł, szczotkotrzymacz 66zł, same szczotki 28zł wiec amortyzatory...
~Łukasz z Lublina
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Niezle autko dla ludzi bez wygorowanych potrzeb. Zaspokoi potrzeby mlodej rodziny oraz tym bardziej osoby samotnej. Idealny do miasta,ale nie boi sie takze dluzszych tras.Nie neka zbyt wieloma usterkami,jest dosc trwale.
3,5
~Piotr Orłowicz orlowiczp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Drobne usterki jak na auto z takim przebiegiem są do przeżycia. Za 11 tys. kupiłem trzy lata temu bardzo dobrego diesla ze sporą ilością miejsca w środku. Nieco gorzej z jakością wykonania, zwłaszcza zabezpieczenie antykorozyjne.
2,7
~CheX
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
Ogolnie jakby ktos znalazl naprawde zadbane i niezajechane UNO w dieslu to polecam. Polecam jako samochod dla poczatqjacego kierowcy. Calej reszcie stanowczo odradzam
3,8
~Valdi
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
To dobry samochód. Ma duży bagażnik i wystarczająco wygodne fotele. Posiadam wersję Diesel - naprawdę mało spala i ma duży zasięg (650 km). Auto dobre dla długodystansowców: zadbany silnik powinien spokojnie wytrzymać 200 000 km bez remontów.
3,6
~Poppin
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
jestem zadowolony, nie moge złego słowa powiedzieć - poza zbyt miękkimi siedzeniami - od których kregosłup mi sie wykrzywia, strasznym hałasem w srodku, i za małą predkoscia maksymalna OK
2,9
~crash tester
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
bardzo przecietnie, komfort jazdy porownywalny z duzym fiatem....
3,8
~Tomasz S.
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
idealny samochód dla mnie - robię ok.2000km miesięcznie oby tak dalej jeszcze drugie tyle