Lista ocen Fiat Uno (1371)

2,6
~TOMEK
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
uno zresztą jaK I INNE FIATY Z PUNKTU WIDZENIA MECHANIKA SĄ NAJGORSZYMI AUTAMI NA RYNKU ICH KONKURENT BYŁE DAEWOO JEST O WIELE LEPSZYM POJAZDEM PRZEDE WSZYSTKIM NIE JEST AUTEM JEDNORAZOWYM JAK FIAT JEDYNĄ WADĄ DAEWOO JEST WYKONANIE WNĘTRZA ALE ZA TO MECHANIKA 5+
~ala@arcada.pl
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jak na wielkość (gabaryty), pojemność silnika, sprawność, zwrotność, jazdę jest to wspaniały "miejski" samochód lub na dojazdy z pobliskiej dużemu miastu samochód. Sprawdza się również na trasie w RP gdzie odległości są do 500-600 km. Szkoda, że nie ma już diesli, lub 1,4 nowych, mniejsze pojemności są dla przedstwicieli handlowych którzy jadą sami, dla rodzin proponuję tylko 1,4 lecz jeśli pojawia się górka (południowa Polska) mniejsza...
~Greg
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Świetne autko z duszą, obszerne, proste w obsłudze ( nic w nim prawie nie ma, ale na minimum wystarczy), świetnie jeżdżące, ekonomiczne. Mam nadzieję, że FIAT wróci do tej linii, jak niektórzy przebąkują. I mam nadzieję, że blacha na nim będzie zdecydowanie lepszej jakości (drzwi!)
~PN1500
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Auto oceniam w porównaniu do innych podobnych, małych aut z lat 90-tych. Egzemplarz kupiony jako nowy w Polmozbycie w 1993 roku, wersja 45S z gaźnikiem, 3-drzwiowa. Samochód użytkowany obecnie bardzo sporadycznie, ma przebieg zaledwie 24 tys. km więc jeździ jeszcze jak nowy
~qubus91
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Jak dla mnie auto doskonałe - za 14 zł przejadę 100 km na LPG. Co prawda już mi zdążyli go ukraść, ale na szczęście wrócił do mnie w stanie prawie nienaruszonym.
3,5
~dawid
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Dla początkujących kierowców którzy szukają autka do podszkolenia lub dojazdu do pracy i nie zwracają uwagi na wygląd auta to jest super.
3,2
~Sebastian Maksymilian
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Gdyby nie to spalanie mógłbym powiedzieć, że uno jest ok, mimo, że dużo włożyło się w jego naprawy pieniędzy (samochód posiadam od ponad pół roku).
~Biedron UNO fan
Fiat Uno I
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Wspaniałe autko dla młodych fanów szybkiej jazdy za małą cenę. Auto nadaje sie do wszystkiego. Start spod świateł wygrywa z BMW 525i rocznik 1995 - sprawdzałem! Fascynujące i oszałamiające osiągi i to w skromnym opakowaniu. Jeśli szukasz samochodu którym zadziwisz dumnego jak paw posiadacza Merca to wybierz Uno 1.3 turbo
2,8
~taczak
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
zbyt dużo usterek-samochód (bezwypadkowy) ze względu na brak niezawodności,nie nadaje się do robienia większych ilości kilometrów. generalnie nie polecam tego modelu jak i pozostałych aut włoskiego Fiata. przesiadłem się (spowrotem) do japończyka i mówię Wam: lepszy stary japończyk, niż młodszy Fiat (a cena podobna)
Dziennik kosztów dla Fiat Uno
10,6
7,8
8,4
3,6
~Sebastian z Zabrza
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Ogólnie FIAT UNO zasługuje wg mnie na mocną 4 tak czy owak. To juz drugie UNO w moim życiu .. może nie moje na własność ale w zasadzie to cały czas ja nim jeżdżę. Jak dla mnie dość spore autko które nigdy mnie nie zawiodło.
Fiat Uno