Lista ocen Fiat Uno (1371)

~MAN 112
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Blachy to jest najgorsze co może być, polecam garaż i konserwacje. U mnie wystąpił problem na wszystkich dzwich w dolnym narożniku pod zawiasami ale naprawa została wykonana fachowo oraz zabezpieczona antykorozyjnie i od tej pory jest ok! natomiast reszta blach trzyma się jak trzeba bez jakichkolwiek wpadek.
3,2
~majdan@fr.pl
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jest wygodny, w miare cichy Jesli by mial silnik diesla nowszej generacji to byloby to super oszczedne autko
~killer666
Fiat Uno I
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Gdyby nie 3 drzwi (u mnie), to dobry pojazd na tanie auto rodzinne. Z tyłu miejsca tyle, co w nowych, o klasę większych autach i bagażnik tak samo. Limuzyna toto nie jest, ale nie boi się też dalszej trasy. Za to do miasta - w sam raz. Mały problem z parkowaniem. Dobrze wyczuć gabaryty auta. Pozbyłem sie swojego przez rozbicie, bo tak bym nim dalej jeździł, dopóki by się sam nie rozpadł:))
3,7
~Cyngiel
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Auto dobre z fazy projektu jako mieszczuch segm. B. Miękki - prototyp z 1983. To co w nim włoskie/niemieckie jest bez zarzutu. Rodacy je jednak zbyt mocno SPIEPRZYLI!!! Gdyby nie zespół napędowy i zawieszenie oraz przestrzeń, to byłoby o klasę gorsze od CC sporting. Uno z Włoch do (prod. 1994) są o wiele odporniejsze na korozję.
3,6
~grzesio
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Było trochę poważnych usterek, ale na drodze nigdy mi nie stanął. Pali niewiele, myślę że mimo napraw jest ekonomiczny. Przejechałem już nim 50kkm i nie narzekam. Poza tym to moje pierwsze auto więc zawsze będę je darzył wielkim sentymentem ;)) UNO RULES !!
3,6
~czyzo84
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Bardzo dobry samochód. W mieście spisuje się na medal. Znam wiele opinij na temat Uno. Z częścią muszę się zgodzić ale jako użytkownik tego samochodu uważam że większość to mity. Jeśli dbasz o swoje uno , ono na pewno Cię nie zawiedzie;)
2,5
~kociolwrc
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
bardzo przyjemny, nawet dynamiczny samochód ale słaby jakościowo; gdyby nie przeszkadzające usterki to byłby dla mnie idealnym autem
~Mariusz
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
rewelacyjna jak na te gabaryty auto do miasta i na trase a z silnikiem 1,4 ponadprzecietnie dynamiczne golfy 1,4 1,6 nie maja szans to samo bmw 316 itp jak chcesz cos wiedziec pisz mail manfredmaxgsm@interia.pl gg 7991540
3,7
~jacek
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Ogólnie za tę cenę dobry samochód, nie należy sie spodzieać cudów, ale gdy się regularnie dogląda i dba jest ok i może posłużyć jeszcze długie lata.
~minieeek
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Generalnie auto za bardzo małe pieniądze. Polecam na pewno młodym początkującym kierowcom z mniejszą ilością gotówki. Autko naprawiam sam bez najmniejszego kłopotu, nawet silnik sam wymieniłem. Jeśli ktoś się waha to nie ma potrzeby, znaleźc w dobrym stanie i jeździc. Jeszcze jedno, skubaniec odpala nawet przy -25 stopniach w zimie. Co do mojej oceny czy kupiłbym jeszcze raz to TAK jak bym nie miał kasy. Teraz poluję jednak na coś większego.
Fiat Uno