Lista ocen Ford C-MAX II Minivan Facelifting (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jedyną z rzeczy do której nie mogę się przyzwyczaić to umieszczenie przycisków obsługi radia po prawej stronie kierownicy. Dla mnie nie to niekomfortowe. Nawet Fiesta na po lewej stronie i jest bardzo dobrze. Podłokietnik na odpowiedniej wysokości i przesuwany. Tutaj opisze bagażnik. Pojemność i dostęp Ok. Co mnie denerwuję jak tylko do niego patrze to źle zaprojektowany fragment gdzie kończy się bagażnik a zaczynają siedziska - dziura,...
~similar
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
to nie Volkswagen - trzeba się nauczyć trochę gdzie co jest - rewelacyjne ale dość skomplikowane audio - ustawienia są głęboko pochowane w menu panela dotykowego (tym bardziej że można go bardzo mocno zindywidualizować)... bzdurą jest wg to bezkluczykowe odpalanie auta skoro i tak kluczyka trzeba użyć do jego otwarcia i zamknięcia - zatem i tak trzeba go z kieszeni wyciągnąć za każdym razem...
~Użytkownik
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Super - zestrojenie zawieszenia, fotele, wyciszenie, pozycja za kierownicą. dobrze rozwiązana ergonomia w przedziale pasażerskim, wszystko na swoim miejscu. Oczywiście są drobne mankamenty np. przycisk składania el. lusterek, odległość przedniej szyby od kierowcy, przycisk wentylatora itp.
~Zygmunt
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Wszystko jest na swoim miejscu, trzeba pochwalić niezależny nawiew na tył i sporą liczbę schowków. Bardzo funkcjonalny system tylnych foteli. Brakuje mi tylko relingów, ale problem rozwiązałem przy pomocy oryginalnego bagażnika dachowego montowanego pod uszczelki drzwi.
~Kuba
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
ogólnie świetnie, nie ma na co narzekać, oczywiście są drobne niedociągnięcia np. Przycisk składania lusterek wykonany w wersji mikro, wyświetlacz dotykowy zestawu multimedialnego zbyt daleko odsunięty od kierowcy.
~Amator59
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wszystkie przełączniki są pod ręka i są bardzo czytelne. Jedyne zastrzeżenie mam do umiejscowienia przycisków oświetlenia wewnętrznego. aby do niego sięgnąć trzeba nienaturalnie odchylić się do tyłu i sięgnąć ręką do podsufitki.
~testowy
Minivan Facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
w środku czujesz się jak w w skorupce jajka :) ale to taka cecha mini vanów. wszystko na swoim miejscu - trochę musiałem się poduczyć obsługi wyświetlacza środkowego
~Wojciech
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, wnętrze dobrze skrojone, wersja titanium ma praktycznie wszystkie dodatki jakie auto tej klasy powinno mieć a nawet więcej.
~Krystian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Wg. mnie jest super, wszystko na swoim miejscu, drobnym mankamentem jest daleko osadzony panel LCD.
~Hubert
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Nie ma do czego się czepić, poza drobnymi rzeczami.
Ford C-MAX II Minivan Facelifting