Oceny Ford C-MAX II Minivan Facelifting

Ford C-MAX II Minivan Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford C-MAX II Minivan Facelifting

~similar
Ford C-MAX II
Autko bardzo przyjemne w prowadzeniu, z zewnątrz wydaje się duże, ale w rzeczywistości to nadmuchany Focus - jest krótsze od Focusa Combi, wygodniejsze w parkowaniu, wyżej się siedzi - bardzo komfortowe wyposażenie, wysokiej jakości wykończenia, wszystko mięciutkie w środku, super system Audi (Sony) z wooferem, 9 głośników, gra extra - chyba najlepsze audio jakie miałem... Samochód cichuteńki (nasz synek momentalnie w nim zasypia) - bez...
~Grzesiek
Ford C-MAX II
Ogólnie oceniam autko bdb,wiadomo bardzo szybko brudząca tylna część auta ,daje lekki niesmak. Mialem wcześniej sedany. Wygodny,nie czuć dalekich tras. Polecam z tym silnikiem,bardzo dużo frajdy z jazdy,w polaczeniu z rewelacyjnym zawieszeniem i ukladem jezdnym,jak na ta klase samochodu.
~Zygmunt
Ford C-MAX II
Samochód z kategorii: "Jest, jeździ, nie psuje się, tylko lać." Nic więcej. Ani mega pozytywnie, ani negatywnie. Ot, taki średniak. Spodziewałem się więcej, ale to pewnie dlatego, że to mój pierwszy zupełnie nowy samochód.
~Daniel
Ford C-MAX II
Ogólnie zakup oceniam jako dobry wybór. Oczywiście Cmax ma swoje dobre i gorsze strony, na szczęście tych lepszych jest więcej. Przy zakupie ogromnie rozczarowała mnie polityka Forda, super reklama że możesz skonfigurować auto jak chcesz a w rzeczywistości bardzo duże ograniczenia. Zmiana konfiguracji katalogu jak już samochód był zamówiony na niekorzyść kupującego tym samym przesunięcie terminu dostawy. Dramat ze strony Forda brak...
~testowy
Minivan Facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ford C-MAX II
fajne, ciekawe autko, na pewno świetne dla rodziny. miałem okazję pojeździć nim kilka dni i powiem, że ford to jednak marka sama w sobie. przestronne, dobrze trzyma się drogi, trochę za słaby silnik, ale pewnie w wersjach od 1500 cm 3 jest lepiej. najlepszy rozwiązaniem byłby tu 2.0 tdci.
~Konrad
Ford C-MAX II
Bardzo dobry dla kierowcy bez sportowych zapędów, jak najbardziej rodzinny (2+2) , stylistyk ok, ergonomia na wysokim poziomie.
~Wojciech
Ford C-MAX II
Auto naprawdę wygodne jak na swoje gabaryty, prowadzenie na poziomie focusa, silnik 150km dobrze sobie radzi z tą wagą a i spalanie nie jest za wysokie. Polecam dla rodziny 2+2.
~Konrad
Ford C-MAX II
Rodzinny samochód, niebyt duży, bardzo dobry w prowadzeniu, wygodny
~Krystian
Ford C-MAX II
Samochód jak na obecne czasy z nieskomplikowanym silnikiem. Nie oceniam serwisów Forda , to zależy do miasta wiec o tym nie piszę. Ogólnie ma ma czego się doczepić.
Brak części.Ignorancja Ford Polska. Stare Procedury. Awaryjność Pojazdu
Ford C-MAX II Minivan Facelifting