Lista ocen Ford C-MAX II Minivan Facelifting (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Skupię się tylko na kierowcy. Ze względu na podniesione nadwozie wsiada i wysiadanie jest rewelacyjne. Miejsca za kierownica nie brakuje, znalezienie wygodniej pozycji nie sprawiło problemów ( 185cm , 100kg ). Fotel kierowcy do wymiany, podstawowa regulacja nie wystarczy dla mnie. Brakuje mi lepszego trzymania na boki ( wiem to nie auto sportowe tylko rodzinne ale...), trochę za krótkie siedzenie bez możliwości podniesienie przodu co by...
~similar
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
ja mam 188cm wzrostu - spokojnie się mieszczę, mam dużo luzu i moi pasażerowie też, sporo miejsca na nogi również za mną pozostaje jeszcze do wykorzystania... fotele duże i wygodne z dodatkową regulacją lędźwia - bardzo fajnie wyprofilowane...
~Zygmunt
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Szału nie ma. Nie spodziewałem się jednak cudów, bo to mimo wszystko taki wyższy Focus. Jeśli szukasz auta dla rodziny maks 2+2, to będzie ok. Bagażnik jest dla nas wystarczający. Generalnie nikt się w tym aucie nie dusi.
~Amator59
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, nie ma tu ciasnoty jak np. w Maździe CX-3 . z Tyłu też jest bardzo dużo przestrzeni .
~Grzesiek
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Z przodu duzo miejsca,z tyłu troszke mniej,ale nie jest źle. Mowa o osobie 1.8m z przodu i z tyłu.
~Sebastian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jest wystarczająca, możne deska przed szyba zbyt szeroka i zabiera cenne miejsce
~Konrad
Jak na minivana miejsca jest wystarczająco - 4 osoby podróżują komfortowo
~testowy
Minivan Facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
biorąc pod uwagę ,że jest to wyrośnięty focus, to przestrzeni jest sporo :)
~Hubert
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Wystarczająca jak na gabaryty samochodu.
~Konrad
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jak na te klasę samochodu wystarczająca
Ford C-MAX II Minivan Facelifting