Lista ocen Ford C-MAX II Minivan Facelifting (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zygmunt
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
No i tutaj ogromny plus. W życiu nie miałem samochodu z tak dużą liczbą różnych nawiewów (jest ich chyba z kilkanaście). W efekcie w aucie panuje zawsze komfortowa temperatura. Silnik szybko się rozgrzewa, co pomaga zimą. Mam egzemplarz z automatyczną klimą, podgrzewanymi fotelami i szybą czołową - każdemu polecam zainwestowanie w te gadżety.
~Daniel
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Grzeje i wentyluje poprawnie. Im większy bieg wentylatora tym robi się bardziej nieprzyjemnie. Prawie nigdy nie używam AUTO bo jest głośno. Ustawiam wentylator na 3/4 kreski i jest cicho a nie tracę na wydajności. Mam ogrzewaną szybę przednią - polecam rewelacyjna sprawa, warto dopłacić.
~similar
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
szyba przednia podgrzewana jak to w Fordzie, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja z odrębnym nawiewem na tył, aż 12 kratek wylotowych ogrzewania/schładzania auta - słowem rewelacja w tej kwestii. podgrzewane sa też fotele i kierownica... czego chcieć więcej...
~Kuba
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Działa bardzo dobrze, klimatyzacja dwustrefowa elektorniczna, da się ustawić łatwo i precyzyjnie, rozmieszczenie nadmuchów rozwiązane prawidłowo , wydajność klimatyzacji bardzo dobra – mam stary czynnik R-134a.
~Amator59
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
grzanie i chłodzenie działa bardzo dobrze. wiele nawiewów pozwala na precyzyjne ustawienie. Panel sterowania jest bardzo czytelny i nie trzeba się zagłębiać w instrukcji aby go sprawnie obsługiwać.
~Krystian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Na wysokich obrotach słychać wentylator dość mocno - ale to znowu "zaleta" wszystkich marek. Przy dużych mrozach kłopot z nagrzaniem wnętrza
~Grzesiek
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Chlodzenie dobre,kratki z tyłu powoduja wiekszy komfort dla podróżujących na tylnych siedzeniach. Ogrzewanie też dobre
~Wojciech
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ogrzewanie szyby i kierownicy pierwsza klasa. Układ klimatyzacji wydajny.
~Konrad
Wszystko działa poprawnie