Lista ocen Ford C-MAX II Minivan Facelifting (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Drugi mój samochód w którym siedzi się wyżej - nie kupię innego. Słupki przednie ani tylne nie przeszkadzają w widoczności, duże szyby. Szkoda że lusterko nie obniża się po prawej stronie przy cofaniu, drogie to nie jest a na pewno pomogło by przy krawężnikach. Bardzo pomagają czujniki przednie i tylnie - super sprawa. Kontrola wyjazdu tyłem - super. Jedynie czego już nie zamówiłbym to kamerki cofania. Moim zadaniem jest tak umieszczona że od...
~Zygmunt
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Nie ma się do czego przyczepić. Pomagają też czujniki parkowania. Najlepiej podsumowuje to fakt, że moja żona (metr pięćdziesiąt w kapeluszu) zdecydowanie woli jeździć C-Maxem niż swoim Jazzem, a już szczególnie parkować. Mi czasami tylko brakuje nieco większej przedniej szyby - bywa, że muszę się wychylić, by zobaczyć sygnalizator świetlny.
~Kuba
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Za kierownicą siedzi się wysoko, wiec widoczność jest bardzo dobra. Do tylu jedynie nie jest najlepiej, sprawę załatwia kamera jeśli jest na wyposażeniu.
~Krystian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Do tylu to kiepsko, pomocna jeśli jest na wyposażeniu kamera cofania. Z przodu mogą trochę przeszkadzać słupki - ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
~similar
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
czujniki cofania przednie, tylne, boczne, kamera cofania, sygnały antykolizyjne, asystent parkowania równoległego i prostopadłego, duże szyby... Max!
~Amator59
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Duże szyby , wąskie słupki i duże lusterka boczne oraz w mojej opcji kamera cofania sprawiają że widoczność jest bardzo dobra.
~Grzesiek
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Widocznosc dobra,ale dałem 5 bo posiadam czujniki przód-tył i kamere. W bardzo ciasnych miejscach pomagają
~Użytkownik
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Do przodu i na boki bardzo dobra, do tyłu kiepsko, tylko lusterka zewnętrzne lub pomocna kamera cofania.
~testowy
Minivan Facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
duże szyby, czujniki cofania itp powoduje, że z widocznością problemu nie ma
~Misiek
Minivan Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW