Oceny Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2015-2019

Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2015-2019 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2015-2019

~similar
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Autko bardzo przyjemne w prowadzeniu, z zewnątrz wydaje się duże, ale w rzeczywistości to nadmuchany Focus - jest krótsze od Focusa Combi, wygodniejsze w parkowaniu, wyżej się siedzi - bardzo komfortowe wyposażenie, wysokiej jakości wykończenia, wszystko mięciutkie w środku, super system Audi (Sony) z wooferem, 9 głośników, gra extra - chyba najlepsze audio jakie miałem... Samochód cichuteńki (nasz synek momentalnie w nim zasypia) - bez...
~Grzesiek
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ogólnie oceniam autko bdb,wiadomo bardzo szybko brudząca tylna część auta ,daje lekki niesmak. Mialem wcześniej sedany. Wygodny,nie czuć dalekich tras. Polecam z tym silnikiem,bardzo dużo frajdy z jazdy,w polaczeniu z rewelacyjnym zawieszeniem i ukladem jezdnym,jak na ta klase samochodu.
~Daniel
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ogólnie zakup oceniam jako dobry wybór. Oczywiście Cmax ma swoje dobre i gorsze strony, na szczęście tych lepszych jest więcej. Przy zakupie ogromnie rozczarowała mnie polityka Forda, super reklama że możesz skonfigurować auto jak chcesz a w rzeczywistości bardzo duże ograniczenia. Zmiana konfiguracji katalogu jak już samochód był zamówiony na niekorzyść kupującego tym samym przesunięcie terminu dostawy. Dramat ze strony Forda brak...
~Wojciech
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto naprawdę wygodne jak na swoje gabaryty, prowadzenie na poziomie focusa, silnik 150km dobrze sobie radzi z tą wagą a i spalanie nie jest za wysokie. Polecam dla rodziny 2+2.
~Amator59
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto godne polecenia dla rodziny z dzieckiem ale i tata znajdzie tu trochę sportowego charakteru.
~Frank
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Posiadam C-Max'a od nowości, w zasadzie jeżdżę dokładnie w cyklu mieszanym. 8,5 l/100km jest zawsze. Pomiary z baku. Komputer rzeczywiście lekko zaniża, o około 1l. Na autostradzie przy predkosci 160-170km/h spalanie 9l/100km. Może nawet ciut więcej. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
8,4