Lista ocen Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2015-2019 (5) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
silnik nie wysilony - 1,5 benzyna ma 150KM - w sam raz, ciągnie idealnie od dołu, brak efektu turbo dziury, bardzo dynamiczny - w końcu Ecoboost Forda 2 razy z rzędu dostał nagrodę za kulturę pracy i komfort użytkowania... jeśli chodzi o spalanie - ciut za duże - czy na trasie czy po mieście, czy pusty czy załadowany - mnie zawsze wychodzi około 9l/100km - mogłoby być ciut lepiej - tym bardziej że to wynik bez klimatyzacji. silnik o znakomitym...
~Daniel
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
1,5 litra, 150km, 250Nm dla mnie do sprawnego poruszania się w zupełności wystarczą. Silnik sprawnie przyspiesza, nie jestem zawalidrogą a jak trzeba wyprzedzić to jest czym nawet bez zbędnej redukcji biegów. Każdy chciałby więcej ale są granice dla małych silników. Dziwne tylko że w Fokusie da się wyciągnąć 180km a Cmax nie. Za sprawą dobrze wyciszonego wnętrza prawie go nie słychać, a jak przyspiesza to jest przyjemny pomruk.
~Grzesiek
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Silniczek bardzo zrywny,wybrałem dlatego turbo,bo jezdzilem wolnossacymi wczesniej i trzeba było kręcić ,aby jechać. Tu praktycznie od samego dołu jedzie,dodatkowo zrobilem chip tuning ,wiec jest super. Spalanie min. mialem 5,8 z dystrybutora ,ale to bylo tylko raz ,i sie nie powtórzyło,wiec takie 6,2 mozna przyjac za min. Max spalił 10. Srednia z 22 tys.km ok 8,5l/100 km.
~Amator59
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Silnik świetnie radzi sobie z tym autem. bardzo dobra elastyczność i wystarczająca moc żeby zawstydzić nie jedno 2.0 ;-)
~Wojciech
1,5 -150km odpowiedni do tego auta