Oceny Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2015-2018

Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2015-2018

~Kuba
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Poszukiwałem samochodu rodzinnego, mój wybór padł na Forda C max w wersji 5 osobowej. Przestronne wnętrze, które jest zasługą pokaźnej szerokości nadwozia i trzech oddzielnych foteli montowanych w drugim rzędzie zamiast kanapy. Pojemność bagażnika całkiem spora ok. 450l, a po złożeniu foteli wrasta do ponad 1700 l. Ja wybrałem wersje Edition z silnikiem 1,6 TI-VCT , wolnossąca 125KM. Silnik w zasadzie bezawaryjny, prosty w budowie, wadą...
~Hubert
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Nigdy wcześniej nie posiadałem samochodu tej marki - pewnie dlatego że zawsze gdzieś w głowie "siedział" mi stereotyp - "Ford g... wort" Potrzebowałem większego samochodu rodzinnego. Wybór padł na C Maxa. Z samochodu na chwile obecną jestem bardzo zadowolony. Duży, wygodny, do spokojnej jazdy. Ogólnie wszystko na swoim miejscu, wskaźniki czytelne, obsługa menu komputera pokładowego i zestawu multimedialnego (radia) czytelna, prosta,...
~Zygmunt
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Samochód z kategorii: "Jest, jeździ, nie psuje się, tylko lać." Nic więcej. Ani mega pozytywnie, ani negatywnie. Ot, taki średniak. Spodziewałem się więcej, ale to pewnie dlatego, że to mój pierwszy zupełnie nowy samochód.
~Sebastian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jak na współczesne czasy bardzo trwały samochód. Wysoki komfort podróżowania.
~Konrad
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Bardzo dobry dla kierowcy bez sportowych zapędów, jak najbardziej rodzinny (2+2) , stylistyk ok, ergonomia na wysokim poziomie.
~Konrad
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Rodzinny samochód, niebyt duży, bardzo dobry w prowadzeniu, wygodny
Dziennik kosztów dla Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
7,4
~Krystian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Samochód jak na obecne czasy z nieskomplikowanym silnikiem. Nie oceniam serwisów Forda , to zależy do miasta wiec o tym nie piszę. Ogólnie ma ma czego się doczepić.
2,9
~Piotr
Brak części.Ignorancja Ford Polska. Stare Procedury. Awaryjność Pojazdu
~Użytkownik
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Samochód z prostym silnikiem, nadaje się jako auto rodzinne, przyjemne w prowadzeniu, jest w nim to co potrzeba, jakość wykończenia bardzo dobra (wyjątek kierownica)
~Kierowca
Ford C-MAX II Minivan Facelifting