Lista ocen Ford C-MAX II Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2015-2018 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zygmunt
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Tutaj naprawdę pozytywne odczucia. Trzeba jednak zaznaczyć, że jeśli do tego auto przesiądzie się osoba, która wcześniej jeździła tylko turbodieslami, to będzie w ciężkim szoku. Wolnossak ma jednak specyficzną charakterystykę, która mi akurat odpowiada. Jeździłem wieloma autami silnikami wolnossącymi, jestem fanem jednostek Hondy (drugie auto w rodzinie to Jazz 1.4 VTEC), dlatego ten napęd niczym mnie nie zaskoczył. Jest zadziwiająco...
~Kuba
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Silnik 1.6 i 16V Duratec Ti-VCT 125KM - konstrukcja oparta na wersji 1.6 Duratec z zastosowaniem nowszych rozwiązań, m.in. zmienne fazy rozrządu. Ta innowacja pozwoliła uzyskać większa moc oraz rozszerzyć zakres momentu obrotowego. Dodatkowym atutem tych zmian jest lepsza kultura pracy oraz niższy poziom spalania. Bardzo prosty silnik jak ona obecne czasy. Możliwe usterki: czujnik położenia wału, koło zmiennych faz rozrządu, sonda lambda.
~Konrad
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Prosty wolnossący silnik, który daje sobie rade z masa samochodu. Jak na nowe standardy silnik bezawaryjny. Przy delikatnej jeździe oszczędny, przy dynamicznej potrafi spalić paliwo.
~Krystian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
1.6 125km to silnik za slaby do tego samochodu, kto szuka wrażeń i jazdy sportowej to oczywiście należy wybrać mocniejszy. Do normalnej spokojnej jazdy jak najbardziej sie nadaje.
~Użytkownik
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jednostka sprawdzona, prosta , mało awaryjna. jeśli ktoś szuka sportowych wrażeń - odradzam. Zbyt slaby do wielkości pojazdu. Wystarczający do spokojnej jazdy.
~Hubert
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Prosty, nieskomplikowany silnik, o dosyć dobrych parametrach.
~Sebastian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Nadaje się do spokojnej jazdy, demon mocy to nie jest.
~Konrad
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Ładnie pracuje, chociaż na taki samochód trochę za slaby.
~Piotr
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Pojazd od 12 dni stoi w warsztacie i nie można go naprawić.
Ford C-MAX II Minivan Facelifting