Lista ocen Ford Capri III (17) - Silnik

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OneLife
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
Jest źle - i nie oszukujmy się że ford to lexus czy honda. Nawet bardzo zadbane egzemplarze po prostu się psują. K-jet często sprawia problemy i ciężko jest staroć doprowadzić do ładu. Z tego powodu wiele samochodów po prostu słabo jeżdzi. Wdzięczny materiał do swapów. można włożyć 2.9 EFI które jest dużo nowocześniejsze i docelowo można założyć turbo. Jako że ford to ford (nie ma co słuchać fordziarzy bo oni nic innego nie robią tylko w...
~Hubert Trophy
Coupe 2.3 Super 114KM 84kW
Piękna praca silnika V6 OHV potęgowana układami wydechowymi firmy CSC.Jednostka napędowa właściwie bezawaryjna,elastyczna, troche brakuje dynamiki ale trzeba pamiętać że silnik jest starszej generacjii i bardzo ciężki.
~k_milosz@hotmail.com
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
Duża moc 160 KM, świetnie się wkręca na obroty, przy ruszaniu z jedynki trzeba uważać bo można stać w miejscu i nie przemieszczać się do przodu :)
~soro@go2.pl
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
kultura pracy jak na V6 to srednia, za to elastycznosc jak w ciezarowce-w miescie praktycznie caly czas na IV jezdze
~superSu
Coupe 2.0 101KM 74kW
2.0 to słaba ale bardzo porządna jednostka i wdzięczna do tunningu.
~Waldek/Eclips
Coupe 2.0 101KM 74kW
zrywny, dynamiczny, cichy. Jestem bardzo zadowolony z wymarzonego nabytku !
~cOke
Coupe 2.8 Turbo 188KM 138kW
dobrze ciągnie od niskich obrotów, elastyczny, niemal niezniszczalny :)
~Valmaris
Coupe 3.0 138KM 101kW
chodzi genialnie (po regeneracji zaplonu ale to normalne :))
~Wlasciciel 3 caprikow
Coupe 2.3 Super 114KM 84kW
Silnik ciagnie jak polonez, wyprzedzila mnie corsa 1.0 na 3 biegu
~MICHAL>FI
Coupe 2.0 101KM 74kW
po prostu miod lepszy bylby 3,0 2,9 lub 2,8 w valce ale z mojego jestem zadowolony