Lista ocen Ford Capri III (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OneLife
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
w 2003 roku jak kupiłem swojego 1 Capri za 8000 kupowało się samochód w porządnycm stanie do poprawek. Teraz (2015r.) poniżej 20 tysięcy zazwyczaj szroty Nie ma co liczyć na doprowadzenie szrotu do porządnego stanu za 20 tysięcy - to nie jest możliwe jeżeli nie spędza się setek godzin w warsztacie robiąc samemu.
~Hubert Trophy
Coupe 2.3 Super 114KM 84kW
Tu ciężko coś powiedzieć.Auto z roku na rok drożeje - wiadomo jest już legendą.Cena zależy właściwie od ilości korozjii na nadwoziu- im jej mniej tym drożej, a trezba z przykrością stwierdzić że korozja to największy mankament Forda Capri.Blachy są przeciętnej jakości... :( Dla mnie mój Capri jest bezcenny :)
~MICHAL>FI
Coupe 2.0 101KM 74kW
jak dlamnie ten samochod jest dosyc tani nie dlatego ze mam duzo pieniedzy powiedzmy ze nie nazekam ale chodzi mi o to ze patrze sie na ten samochod pod innym katem dla mnie on jest bezcenny zasluguje na to swoja uroda i prostota
~Rafał
Coupe 2.0 101KM 74kW
Trudno to określić zazwyczaj kupuje się za około 5 tyś zł i po jakimś czasie inwestuje się wielokrotność sumy wejściowej ale to jak z każdym klasykiem.
~superSu
Coupe 2.0 101KM 74kW
za 20-30 tysięcy cięzko kupić auto z taką stylówą i dające taką radość. Oczywiście jeżeli ktoś lubi auta z duszą
~night raider
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
kosztowal mnie w 1992 roku 12.000 marek dzis gdybym go sprzedawal znawcy tematu mialbym szanse wyciagnac prawie tyle samo
~soro@go2.pl
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
koszt zakupu - niewielki, ale pozniejsze restaurowanie-to juz duze koszta, a duzo tych samochodow to tego sie juz nadaje...
~Piotrek
Coupe 2.0 101KM 74kW
Stosunkowo tani ( najczęściej warto przy nim na początku trochę popracowac) chyba, że chce się go od początku odrestaurowac.
~cOke
Coupe 2.8 Turbo 188KM 138kW
ciężko znaleść tylnonapędowy samochód dający tyle radośći z jazdy za tak niewielkie pieniądze
~Jagoolmk2@poczta.fm
Coupe 2.3 Super 114KM 84kW
Dla zafascynowanego gościa nie ma nic lepszego.... Tylko ta paliwożerność starej fałki...