Lista ocen Ford Cougar (66) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
nie mam zastrzeżeń, biegi wybiera się dobrze, skrzynia dobrze zestrojona: na 3-ce można sie rozpędzić do 130-140km/h, a na 5-ce jechać 50km/h i spokojnie przyspieszać
~piotroszka
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Skrzynia również dobrze zestrojona przedewszystkim elastyczna nie ma problemu zeby na 5tym mbiegu 40kmh jechać.Czasem trójke trzeba troche energiczniej wrzucic ale nic uciążliwego
~Jarek
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
szczerze mówiąc do Hondy Civic to nie ma porównania, ma troche za długi drążek i za ciężko chodzi, no ale ze względu na rewelacyjny motor do wszystkiego można sie przyzwyczaić ;-)
~Samuel
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
płynnie zmienia biegi, 2 tryby do wybory economy i sport, w trybie sportowym mogłaby być troche szybsza zmiana biegów, ale ogólnie i tak jest super :)
~Paweł omegga@irc.pl
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Miałem automata. Najgorsze co moze byc. Szarpia biegi, przy gwaltownej redukcji z 3 na 2 bieg czuc mocne bicie. Nigdy wiecej fordowskiego automata- ODRADZAM!
~radek
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
krótkie skoki, biegi wchodzą precyzyjnie, może za wyjątkiem drugiego biegu, który zwłaszcza przy redukcjach wchodzi opornie. Dobrze zestopniowana.
~LokiCKP
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Bez problemów, biegi są dobrze wyważone 1 i 2 bieg nie są drastycznie krótkie a na 5 biegu jest baaaardzo duży zapas mocy.
~kaczka
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Skrzynia przeciętna, mało dokładna. Japońskie auto to to nie jest. Oglądałem kilkanaście aut przed zakupem, wszystkie tak samo.
~Chester
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Jak dla mnie mało precyzyjna i toporna. Zawiodła mnie troche. zdarza się ze jak chce szybko wrzucic dwa to nie trafiam. Mało sportowa.
~Pakaj
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Jedyny pozytyw tego samochodu. Chodzi w miarę sprawnie. Nie było z nią problemów ani przecieków.