Lista ocen Ford Cougar (68) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slivmaster
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Bardzo dobrze, skrętny, stabilny, wiele ułatwień w prowadzeniu autka. Jak na sportóweczkę, sztywne ale wygodny. Niski ale pod krawężnik sie podjedzie. Zakręty bez problemowo pokonuje. Daje 4 tylko dlatego ze merc mojego ojca z 80 roku ma jeszcze większy kąt skrętu :)
~Lai90
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Jeśli chodzi o jazdę sportową to super, na zakrętach auto nie pływa i świetnie trzyma się drogi, niestety komfort jazdy po polskich drogach pozostawia wiele do życzenia - jest dobrze, ale ani nie jest w pełni sportowy, ani nie jest w pełni komfortowy.
~Po cougarze.
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Się klei do drogi. Zakładasz dobrej marki opony (ewentualnie krótsze sprężyny ) i zasuwasz po zakrętach, nawet Ci nie piśnie. Nie ma taczki, ale jest pewne prowadzenie przez niski punkt ciężkości i szeroki rozstaw
~joalra
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Nie mam zastrzeżeń. Od czasu do czasu (dotychczas chyba ze dwa razy) regulacja zbieżności i takie tam kosmetyczne zabiegi. Wymiana jakichś tam końcówek, ale wiem że to eksploatacja a nie awaria.
~kaczka
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Komfort jest, ale nic po za tym. Zawieszenie chyba z mondeo, nie sprawdziło się w pseudosportowym coupe. Pływa na zakrętach, seryjnie baloniaste opony. Ogólnie bardzo podsterowne i ciężkie bydle.
~Inti
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Miłośnicy \"komfortowej\" jazdy mogą trochę marudzić, ale twarde zawieszenie bardzo dobrze trzyma samochód na drodze. Ma to swoje odbicie na nierównościach. Ale kot prowadzi się znakomicie.
~lukas06@autograf.pl
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
prowadzenie cougara jest sama przyjemnoscia,uklad jezdny jest perfekcyjny,auto jest stabilne i ma bardzo dobra przyczepnosc,cougar na zakretach jezdzi jak po torze jestem podwrazeniem :-)
~radek
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Rewelacyjny. To auto było chyba projektowane dla wyższych mocy. Trzyma się drogi jak przyklejony, tylko na ciasnych zakrętach wyjeżdża lekko przodem. Hamulce mogłyby być skuteczniejsze.
~mazbiny@poczta.fm
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Zawieszenie jest o dziwo bardzo komfortowe a jednocześnie bardzo pewne. Można tu mówic o złotym środku, jeździ się bardzo wygodnie i zarazem bezpiecznie, duże uznanie dla konstruktorów.
Dziennik kosztów dla Ford Cougar
9,8
12,3
~Łapa
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Mam wrażenie, że tego auta nie da się wyprowadzić z równowagi. Wchodzisz w zakręt z "dowolną" prędkością i wiesz, że nic nieprzewidzianego się nie wydarzy - trzyma się drogi jak przyklejone.