Lista ocen Ford Cougar (68) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zibi
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Jak na coupe tych rozmiarów to żadna rewelacja.Całe zawieszenie nowe oryginał motorcraft,mimo to spodziewałem się czegos więcej.Hamulce targiczne,też nowe.
~arek
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Zawieszenie zestrojone zajeb....e , na ostrych zakrętach trzyma się jak przyklejony do nawierzchni,lekko utwardzone to idealna sprawa na nasze dziurawe drogi.
~Will333
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Wiadomo że nie jest to konstrukcja z 2007r jak nowe modeno ale jak na te lata uważam że prowadzi się dobrze tylko trzeba pamiętać o odpowiednim ogumieniu.
~Chester
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Super. Niezłe połązenie sportu z komfortem. Dobrze trzyma się drogi. Idalne dla osób które lubią od czasu do czasu "przycisnąć" a na codzień miec wygodne auto.
~atipo1
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
doskonale prowadzenie , nawet przy maxymalnych predkosciach, ..mozna grac w bambinktona rownoczesnie z pasazerami .....bardzo bezpieczny w prowadzeniu
~Pakaj
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Podobno to jego mocna strona. Pomijając, że buja się jak łódka wędkarska, to jest za wąski i nie mam zupełnie zaufania w zakrętach.
~kris1983
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Zawieszenie komfortowe,dobrze wybiera dziury oraz dobrze trzyma na zakretach.Klopotliwe wachacze z przodu,tyl dosyc prosty i trwaly
~boss_kamas
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
jest to auto speudo sportowe wieć super szybko w zakrętach nie poszalejemy ale daje fajny kompromis pomiędzy sportem a wygodą
~piotroszka
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Hmm bajka jak przyklejony twardsy i na polskie drogi niezbyt ale w pl jestem 2 razy w roku i nie interesujem mnie ten problem
~SZYGI
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
spodziewałem się że będzie troszkę miękko,ale polubiłem takie nastawy zawieszenia,moze byc