Lista ocen Ford Escort USA MK II (34) - Silnik

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alkmena26@interia.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Witam wszystkich!Czytam wasze komentarze i chce mi się płakać.Pokochałam to autko od pierwszej chwili,mam go prawie pięc lat,to mój pierwszy samochód!Nadeszła chwila kiedy trzeba sie rozstać,więc wystawiłam kilka ogłoszeń,między innymi w gratce,allegri i t.p.I wiecie co?Nie chcą go!!!Wczoraj byli go oglądac ludzie z lublina(mieszkam w chorzowie)i po półgodzinnych oględzinach stwierdzili że jednak podziękują,choć tłukli sie tu przez pół...
~PZ
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
To jest 3 moje takie autko{1 wr].Jest super ani razu się nie popsuło ,wszystko ma orginalne,wymieniam :klocki płyny i jade.Zapala na dotyk bez względu na warunki.Spalanie jest małe sprawdzone wielokrotnie do końca paliwa.Pali przy jeździe na tempomacie z prędkością90 km/godz 6l trasa,przy jeżdzie szarpanej od 90-140do 9l .Miasto 8-10l.Jest to bogato wyposażona wersja 5 drzwiowa,automat,skóra,klima itd.Prędkość maksymalna grubo powyżej...
~free
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Samod swietny ,zalety to swietna widocznosc duza przestrzen w środku ,wspomaganie el lusterka ,wygodny cichy jak na swoj wiek ,wady jak mam swoim aucie niiwem jak u innych to zawieszenie i karoseria ,no i rzy silniki 1.9 moc powinna byc wieksza ale skoro to automat to sie nie dziwie
~mgawda@op.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
SILNIK JEST BEZAWARYJNY NIESAMOWICIE ELASTYCZNY DODAM ŻE JEST TO WERSJA MEXICO GT JEŻDŻĘ OD OK ROKU I NIE MIAŁEM ŻADNYCH PRZYGÓD JEŻELI CHODZI O MOC TO DOKŁADNIE NIE JESTEM W STANIE OKREŚLIĆ PONIEWAŻ JEDNI PISZĄ ŻE 158KM INNI ZNOWU ŻE 179KM WIĘC PRZYJĄŁEM 158KM
~Wojtek W Kielce
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Jak na 1.9, to niezbyt duza moc, ale za to duzy moment obrotowy juz od niskich obrotow :) Jesli chodzi o przyspieszenie, to z moich obserwacji wynika, ze samochody z duzo mocniejszymi silnikami nie daja mu rady :D
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Stosunek pojemność/moc w tym silniku to jakieś nieporozumienie. Mam wrażenie, jakbym jeździł traktorem - na jedynce zryw, a potem to tylko powolne rozpędzanie się krówki. Tak do 130 km/h, nie więcej.
~yEC
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
128 KM. Niby dużo jak na 1050kg masy własnej ale żeby jechał trzeba go wysoko kręcić. Do 3000 obr/min straszny muł, później coraz lepiej ale jakoś nie za bardzo jak na taką moc.
~trynom@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
nie jest to wersja wyścigowa ale ciągnie od niskich obrotów , posiada dużą elastyczność, trochę głośny jak to FORD ale za to dobrze wyciszony w środku i co najważniejsze bezawaryjny
~enduroboy@o2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
silnik jest naj wiekrza zaleta tego autka, ciagnie od samego dołu, silnik bez katalizatora(wyciołem) nie przekraczan norm emisji spalin dla nowoczesnych samochodów.
~Wojtek worzechowski@wp.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Silnik super, na gazie nie ma różnicy, wszelkie dresy w BMW 3 i Golfach nie mają ŻADNYCH szans. Elastyczność kapitalna, nieważne który bieg auto jedzie szybko. Kobiety lubią go za to.