Lista ocen Ford Escort V Hatchback (123) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Nagrzewa sie szybko. po 10 minutach jest juza przyjemnie cieplo w aucie. Wentylacja jenak chodzi zbyt glosno na I i II. Ale naprawde dobrze dmucha. moja ocena 4,4
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
bardzo dobre ogrzewanie.jadac na lpg szybciej sie grzeje i przy temperaturze nawet -20 juz po przejechaniu kilometra leci cieple powietrze.latem troche goraco ale nie narzekam
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
przy eskplatacji wody z płynem chłodniczym pojawiają sie wycieki nieszczelności układu, wiatrak działa poprawnie nagrzewa sie przyzwoicie choć maluch predzej :)
~klapa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mam nieoryginalny termostat i cos (Wydaje mi sie)ze wolniej sie nagrzewa, ale jak sie uniesie to grzeje az pali ;-) (MIalem problemy z nagrzewnica, ciezka sprawa)
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogrzewanie to jedna wielka lipa, dlugo trzeba czekać by w autku bylo ciepło, dla porównania moja siostra ma wv i tam po malej chwili skwar, a tu niestety lipa.
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mogłoby szybciej się nagrzewać, ale jak na autko w tej cenie nie ma na co narzekać. W lato chłodzi w zimie grzeje. Tak jak powinno być, nie wybrzydzać.
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak na starego typu diesla rozgrzewa się trochę mozolnie, ale najgorsze sa parujące szyby, bez otwartej lekko szyby lub gąbki nie ma co liczyć że odparują.
~Dym
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Na szczęście w lato jest szyberdach. W zimę ogrzewanie słabiutko- samochód musi się nieźle rozgrzać zanim zacznie lecieć "lekko ciepłe powietrze".
~Kris
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Działa poprawnie, ale od 250 tysięcy wentylator zaczął wyć strasznie. Poza tym na 1 stopniu nawiewu wali powietrze w kierowce niemożliwie.
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dosc dlugo sie nagdzewa.a jak sie ustawi na naxa to za goraco,a jak troche zmniejszy to sie chlodno robi.no i swad spalonego oleju do kabiny mi sie dostaje.
Ford Escort V Hatchback