Lista ocen Ford Escort V Hatchback (111) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak narazie dmucham na zimne i oprócz rzeczy które się po prostu zużywają jak klocki,filtry i olej to nic innego.No sorry linka ręcznego się urwała.
~krzychu
Hatchback 1.4 74KM 54kW
jedyny problem to włacznik swiateł czesto nie styka raczej typowa usterka proponuje co jakis czas kable rozrusznika przeczyścic bo moze przestac odpalac
~Dym
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Po przeglądach itd- w miarę niezawodny- na środku drogi raczej stanąć nie powinien (mi się zdarzyło tylko w momencie jak nie zauważyłem, że paliwa brak)
~WrocłaW/Breslau
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Samochód w porównaniu z poprzednią generacją wykazuje dużo większą trwałość, a w porównaniu do Sierry to jest MILION razy lepiej wykonany jakościowo!
~marcin
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Denerwujący jest przełącznik zespolony, swiatła długie się włączały jak wrzuca się kierunek, czesto kierunki się nie wyłaczały samepo odbiciu kierownicą
~Andrzej "Andy"
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Czasami wkurza mnie rozrusznik, odmawia posłuszeństwa, a niby jest dobry (może zmienić elektryka? :D ), po za tym bez większych zarzutów.
~ROBI
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
przeglądy na czas gwarantują, że samochód nie stanie na trasie, czasami przy dużych mrozach może wystąpić problem z zapalaniem, dlatego garażuję i po sprawie
~Mav mav@tenbit.pl
Hatchback 1.8 16V XR3i 131KM 96kW
Hehe... Przecietnie... Czyli jak Ford... Trafiaja sie drobnostki, jednak na szczescie czesci do Forda sa tanie jak barszcz.
~tomasik7585@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak u Forda, zaraz po kupnie musiałem przełącznik zespolony wymienić...na szczęście cena mnie nie zbiła z nóg... ;)
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~Zdebesciak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
w tym wieku to normalne, najwiekszy problem to uszczelka pod oslona zaworow, najlepiej wymieniac co kilkatysiecy kilometrow
Ford Escort V Hatchback