Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
autko przetestowałem pod katem pakowności porządnie gram w zespole woziłem nie raz sprzet muzyczny i musze przyznać że bagaznik jest pakowny miejsca troche mało jak podrózuje 5 osób ale jak mnie to jest przytulnie
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Kierowca ma bardzo duzo miejsca, super sie czuje w tym aucie, jak jest z tylu to nie wiem, ale ludzie po dluzszych trasach nie narzekali:)
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Z przodu bez zarzutów, a z tyłu trochę gorzej, a gdy usiądą 3 osoby na tylnej kanapie to mają jeszcze większy problem.
~tomasik7585@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na gabaryty to przestrzeni jest wystarczająco z przodu, z tyłu nie wiem nie jeżdżę na tylnym siedzeniu... ;)
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Dużo miejsca z tyłu, i z przodu, bez uszczerbku na długości autka. Bez problemu nawet powyżej 185 ;)
~Dym
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Dla osób siedzących z przodu- bez problemu, z tyłu już trochę gorzej ale da się jechać
~sowa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
hmmm- to zależy kto ile ma wzrostu... ja mam 186 i jest ok, z tyłu nie narzekają.
~Łukasz
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Z przodu jest dobre, z tyłu da się wygodnie jechać na długich trasach.
~Bonzo
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na swoją klasę przyzwoicie 5 dorosłych osób przewiezie sie bez ścisku.
~Grzesiek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie jest to limuzyna wiec nie oczekujmy hektarów. Zdecydowanie lepiej niż w matizie
Ford Escort V Hatchback