Oceny Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992

Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992

~Sylwester
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Samochód w jednych rękach od 1991 roku, kupiony w salonie Forda w Polsce, jeszcze na czarnych blachach, kolor typu metalic, od nowości przejechał jedynie 118 tys. km. Jedyną rzeczą wymienianą w moim samochodzie był alternator, który się zepsuł w wieku 24 lat, na szczęście jest wszystko w porządku, wszystko wymieniane na bieżąco.
3,1
~Łukasz
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto nie jest raczej awaryjne, zjeździłem nim prawie całą europę i nie miałem żadnych poważnych przygód z tym autem poza opisanymi powyżej. Ale jak na auto 15-letnie uważam, że jest ok. Moje zastrzeżenia to silnik, który jest wyraźnie za słaby. Przy pięciu osobach na pokładzie to auto się toczy a nie jedzie.
3,4
~Grzesiek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Samochód jak na swoją cenę jest niezły. Jedno jest pewne lakiernik i spawacz na nas zarobi, blachy i podwozie z rocznika 91 do bani już są. Podłużnice już musiałem robić. Silnik 1,3 gaz to zdecydowanie za słaby(trzeba redukować biegi pod górkę), w trasie jak już się rozbują i średnio 110km to 7,5 litra. Na mieście tragednia już 3 litrowe jednostki palą mniej. 15 litrów + 100ml oleju to przesada.
3,7
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
gdyby nie gaz w nim to poszedłbym z torbami czesci nie sa asz tak drogie na szrotach można je dostac niektóre nowe czesci miażdza ceną, ogólnie fajny wyglad autka mieciutkie fotele dobrze przetestowałem :)
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
-jak narazie to OK-zawieszenie raczej słabe-zresztą-Całe auto jest jakieś takie delikatne!...trzeba się z nim obchodzić z czułością-poważnie!....inczej to po paru miesiącach bedzie nie auto, a ścierwina-lepiej ostrożnie...buraki "pałują" te auta, a potem biadolą, że Ford gówno wort" jak sami na taki stan zapracowali
3,5
~pitro26
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ogólnie - niezłe auto za niewielką kasę. ekonomiczne (+duży zasięg - zbiornik 55l), w miarę wygodne i pakowne, niezawodne - poza drobiazgami, do których mozna się przyzwyczaić. silnik 1.3 zdecydowanie za słaby, beznadziejna dynamika, ale co zrobić - coś za coś.
~Paweł
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto po kupnie i naprawie jeżdzi do tej pory bez awaryjnie. Jedyny problem to rozwajalące się podłóżnice oraz korodująca blacharka
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
W porównaniu jakość - cena bardzo dobrze. Warunek po zakupie trzeba sprawdzić stan samochodu, jeżeli były zaniedbania trzeba poprawić, inaczej czekają was częste wizyty w warsztacie.
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Polecam Escorta;) Sam szukam nowego escorta tylko z mocniejszym silnikiem, ale 1.3 tez niejednego zadowoli.
3,6
~tomasik7585@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Za tę cenę auto jest po prostu dobre, jak nie bardzo... przy tym ekonomiczne...:)
Ford Escort V Hatchback