Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Polecam serdecznie dać do przeglądu skrzynkę bezpieczników (ale nie do kowala ani zduna, musi być prawdziwy elektryk!). Wypalają się gniazda od przekaźników i zima można mieć przykrość (np. auto nie chce zapalić na rozruszniku, a popchnięte pali od razu).
~Janusz
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogólnie psuły się same drobiazgi napoważniejsza usterka to awaria pompy wodnej. Pozatym ten model ma to do siebie że przy lpg zapycha się silniczek krokowy i są później problemy w jeździe na beznzynie ale to jest drobnostka.
~haski
Hatchback 1.4 71KM 52kW
układ kierowniczy naprawiam praktycznie co roku, 2 razy padła mi maglownica, 2-ga nagrzewnica ktorą wymienilem, warto również zabezpieczyć alternator i rozrusznik na zime, bo inaczej trzeba się liczyć z ich wymianą
~Bzyku888
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jak się dużo jeździ to naprawde nic się nie dzieje;] ale spróbujcie zrobić z escorta auto niedzielne to poczujecie smak poważnych usterek;]Ale u mnie jest o.k;]
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jak narazie poważne usterki mnie nie spotkały, samochód nigdy mnie nie zawiódł, tej zimy przy minimalnej temperaturze -29 C silnik odpalił bez żadnych problemów
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Pwaznych usterek bylo 2. 1. Zabrakło mi paliwa w zime o 23 godzinie:) 2. Zamarzla woda do spryskiwacza szyb:) za krotko jezdzielem. moja ocena 4,5
~Wuipe
Hatchback 1.4 71KM 52kW
padła pompa wody (mój błąd, gdyż nie wymieniłem jej przy wymianie rozrządu)
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie zawodny-brak powaznych usterek.wszystko w najlepszym porzadku
~BzYkU:-)
Hatchback 1.4 71KM 52kW
raz tylko auto mnie tak zawiodło że niemogłem odpalić.Padł wtedy rozrusznik
~michall
Hatchback 1.4 71KM 52kW
elementy zawieszenia leca;( ale coz... drogi sa takie a nie inne...
Ford Escort V Hatchback