Oceny Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992

Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992

~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Nie jest to auto idealne ale akurat mój egzemplarz jest udany.Wiem że inne escorty może są gorsze ale mój jest udany.Mam go nie cały rok ale kupiłem od rodziny gdzie użytkowali go jakieś 5 lat i oprócz tych rzeczy które si standardowo wymienia to tylko padł im akumulator.Więc nie szukałem nic innego tylko kupiłem od nich.Jak narzazie warto było.
1,9
~ANTY ESCORT!
Hatchback 1.4 71KM 52kW
z autopsji : szczerze odradzam zakup FORDA a juz napewno z motorem o poj 1.4- robi duzo halasu a jechac nie chce.korozja w tym aucie przybiera monstrualne rozmiary(SPRAWDZIC PODŁOGE!!!) NO I TO SPALANIE.... ------ostatnie moje auto na "F"------
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
W sumie za niewielkie pieniadze mozemy naprawde wygodnie podrozowac w 5 drzwiowym samochodzie, ktory do tego jest ladny zarowno z zewnatrz jak i wewnatrz. W porownaniu z np: z golfem II, citroenem ax, peugeotem 205, nissanem sunny, seatem ibiza I, to jest limuzyna za te same pieniadze i do tego ma ogromny bagaznik. Polecam
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogolem samochod bardzo mi sie podoba.bez problemowe eksploatacja w ciagu 5lat jazdy,a noge mam ciezka i nawet grama oleju nie bierze.bardzo dobry samochod.jesli bym zmienal kupil bym escorta tylko z wiekszym silnikiem chociaz 1.4 tez nie jest taki zly
~Bzyku888
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dobry samochód dla ludzi chcących mieć duży samochód za małe pieniądze;]Tylko trzeba naprawde poszukać auta w dobrym stanie(dużo uwagi poświęcić blacharce-progi, wlew paliwa, tylnie sierpy-)Odradzam stanowczo silnik 1.4(bardzo słabe przyśpieszenie i lubi wypić dużo paliwa)doradzam 1.6 lub 1.8 oczywiście w gazie;].A jeszcze co do blach to po kupnie doradzam przeprowadzenie gruntownej konserwacji aby po kilku miesiącach nie okazało się że blacha...
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jeśli ktoś nie jest wymagający co do wykończenia i osiągów a chcę samochód dość ekonomiczny za niedużą kasę to jest dobry wybór (ceny części nie oryginalnych oczywiście ale równie trwałych są dość niskie)
3,7
~marcin
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Warto jest kupić Escotra po 1995 roku, poprawiła sie jakość samchodu. Mogły by mieć lepsza blachę. Silniki 1,6 90 KM będą najlepszym wyborem które zapewniaja lepszą dynamikę i przyspieszenie. 1,4 są ciut za słabę brakuje im dodatkowych 20 koni
~michall
Hatchback 1.4 71KM 52kW
autko ktore mozna naprawde polubic. Niby takie zwyczajne ale zal mi sie bedzie z nim rozstac:( pewnie bym tego jeszcze dlugo nie robil ale ten silnik jest zdecydowanie za malo dynamiczny do normalniej jazdy... polecam 1.6 16v!!!
~Wuipe
Hatchback 1.4 71KM 52kW
moim zdaniem bardzo dobre auto, przez 3 lata eksploatacji zawiódł mnie tylko raz, a w tym czasie przez 2 lata dojeżdżałem nim 100km dziennie do pracy
2,9
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
w sumie duzo narzekania, ale i tak go lubie, gdyby nie rdza to bylo by to srednie autko:)
Ford Escort V Hatchback