Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
do przodu dobra widoczność na boki przeszkadzają trochę słupki i jakoś lusterko tylne ogranicza mi powierzchnię szyby... do tyłu zadarty kufer ogranicza trochę pole widzenia jednak jest ściety przez co po dłuższym uzytkowaniu nie ma problemu z parkowaniem- odległość idzie oszacowac
~escort 91
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Widocznośc bardzo dobra!! Duuza szeroka szyba, przed soba naprawde widac dużo. Minusem małym jest jednak duze słupki, przy skrecaniu w lewo czy prawo czasem zasłaniają nam widoczność po zatym duzo z niego widac.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Siedzi sie anie za wysoko ani za nisko. widocznosc bardzo dobra. wycieraczki szybko pracuja nawet w wiekie ulewy niema problemu. do tylo tez dobrze krotki tyl(hatchbach) ulatwia parkowanie. moja ocena 4,6
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
no tutaj to powiem że rewelacja:D mile sie jedzie z wszystko widac z autka jak na dłoni:D
~markowski77@o2.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Trochę przeszkadzają przednie słupki, ale tylko na łukach drogi. Poza tym jest super.
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
z widocznością nie ma żdnych problemów, dużo nowych samochodów ma o wiele gorszą widoczność
~mr_mar
Hatchback 1.4 71KM 52kW
w wersji 5-cio drzwiowej jest ok. Nie mogę się wypowiadać na temat Oriona gdyż nie jeździłem :(
~Kefas11
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Znikały samochody w lewym tylnym rogu - nie widoczne ani w lusterkach, ani w szybach.
~ANTY ESCORT!
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ok. przod na boki ok do tylu tez niejest zle (u mnie przeszkadzal troche spojler)
~Kapą
Hatchback 1.4 71KM 52kW
doskonałe wyważenie pomiędzy widocznością a kształtem samochodu
Ford Escort V Hatchback