Lista ocen Ford Escort VI (214) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 331 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KOPIA
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Wszystko wporządku. Szybkie odparowywanie przedniej i bocznych szyb. Jedynie przy 5-ciu osobach parują tylne boczne szyby. Poczucie ciepła z kratek wymaga przejechania 3-5 km.
~Piotr, FORD Escort 1,6+gaz 16V 90KM
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
I tu jestem bardzo mile zaskoczony. Staruszek, ale nigdy nie mam zaparowanych szyb. Klimatyzacja mogłaby lepiej chłodzić w te najcieplejsze dni, ale jest i tak bardzo przydatna.
~Ramzes
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Szyby paruja w czasie jazdy. Zima zanim sie ogrzeje to człowiek dojedzie na miejsce. Cały czas wpadały liscie do wentylacji i albo brzęczało, albo był syf w środku.
~lucas7911
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ogrzewania nie da się ocenić jest fantastyczne- przy maksymalnych ustawieniach czuje się jak w finskiej saunie. Zaczyna grzać po przejechaniu niewielkiego dystansu.
~Michał B.
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Panie Boże pobłogosław temu co wpadł na pomysł ogrzewanej przedniej szyby ( polecam wszystkim zwłaszcza zimą ), małym minusem jest głośna praca wentylatora na 3
~ebol77
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
wersja GHIA została wyposażona w b.dobre ogrzewanie, dodatkowo ma ogrzewanie przedniej szyby co jest dość rzadko spotykane w tym segmencie.
~angel
Kombi 1.8 i 16V 105KM 77kW
niby grzał troche,co prawda trzeba było przejechac z 15km aby troche ogrzać zziębnięte dłonie,ale szyby parowały non stop czy lato czy zima
~Jajcarz-EscortDriver
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Wentylacja bez klimy w lecie...hmmm...dobrze ze mam szyberdach... Ogrzewanie do -5 stopni-sauna, w mrozniejsze dni jeszcze nie jezdziłem :)
~Seba222
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niestety z racji wieku nie za dobrze działa - do tego brak klimy. W zimie zimno, w lecie ciepło. Niestety parują szyby i trzeba długo czekać aż odparują.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Również dobrze. W zimie trochę długo się nagrzewa, ale później działa bez zarzutu. W lecie - mam szyberdach więc jest dobry przewiew. :)