Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (340) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zibi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
co do ogrzewanie to nigdy nie było zimno bo mam webasto, ale wolał bym klimę napewno była by częściej wykorzystywana
~michał1987
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
szybko parujace szyby ktore nawet z max nawiewem ciezko odchodza, ogrzewaznie wnetrza w pozadku, chwila i juz ciepłe powietrze leci
~Kamil_Krasnik_F
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ciepleee ladnie grzejeeeee po przejechaniu jakies 3km i jest elegancko a chlodne powietrze hmhm w lato nei daje rady:(
~Paweł
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szybko się nagrzewa, ale jest z tym nieco gorzej w zimę. Szkoda, że moja wersja nie ma klimy bo by się przydała.
~Bluba
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dobry nawiew.Szybkie odprowadzenie pary ale w gorące dni przy otwartych oknach spory hałas powyżej 100km/h.Przydałaby się klima
~SFrog
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Klima dobrze chłodzi,zima powietrze się szybko nagrzewa.Szkoda że tylko 3 stopniowa dmuchawa - czasem ciężko dopasować do potrzeb
~PIOTR
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
ogrzewanie działa bez zarzutów, miałem problemy z klimatyzacją. W zimie miło ogrzewają podgrzewane fotele(Giha)
~pablo
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
rewelacjjjjaaaaa w zimie nawet przy wielkich mrozach bez problemu mozna powiedziec upał, w lecie klima i też OK
~asaw
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
super jedyny samocód który można tak szybko odparowac miałem kilka samochodów i tu jest bezkonkurencyjnie
~Paweł z Bełchatowa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wentylacja sprawdza się i w lecie i w zimie,jest troche za głośna na najwyższym ´´biegu´´, poza tym o.k!
Ford Escort VII Hatchback