Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (340) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik. dominik@demo.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zimą jest ciepło, niestety latem też - leci gorące powierze ze względu na cały czas pracującą nagrzewnicę, przysłanianą klapkami. Z konsoli środkowej leci chłodniejsze niż z innych - plus.
~hubibubi.4
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
3 drzwiowy; Niestety brak tylnych okien uchylnych trochę nadaje dyskomfortu ale za to nadrabiał szyberdachem. Ogrzewanie na "-" raczej bo nie da się wyłączyć nawiewu.
~tough
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Ogrzewania jest świetne. W zimie po przejechaniu 1 km już zaczyna być ciepło. A po max 10 min w aucie jest gorąco. Z wentylacją jest gorzej, ale to wina braku klimatyzacji.
~Silent_Hunter
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jeśli chodzi o ogrzewanie to nie miałem problemów. Natomiast z chłodnym powietrzem było kiepsko w okresie letnim. Mimo chłodniczki latem leciało gorące powietrze.
~Driver_Internationale
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Zimą szyby bardzo szybko odparowują, nawiewy bardzo mocne ( w porównaniu do megane to jak merc koło malucha). Jedyna wada to brak filtra kabinowego i szybko się pyłki osadzają
~chris_kn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Szybko nagrzewa się wnętrze w zimę. Latem też nie ma większego problemu z wymianą ciepła w aucie. żałuje czas, że nie ma klimy. Ci co stoją w korkach latem wiedzą o czym mowie :)
~Kacper1985
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przeciętna tylko dlatego, że nie działały mi dobrze cięgna;) Żeby ogrzewać tylko szybę musiałem zamykać wloty do kabiny ( pewnie pojedyńczy przypadek, ale coż...)
~Lukasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nagrzewa się długo ale jak się nagrzeje to rewelacja , typową usterką jest pękająca nagrzewnica mi w ciągu 1,5 roku 2 razy pękła , klimatyzacja mało wydajna ale w trasie daje radę
~Mitsu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kłopoty z nitkami z tyłu....co sprawia przy słabej ogólnlnej tylnej widoczności że nie widac nic z przodu conajwyżej przeciętnie...zanim się nagrzeje trochę to trwa
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback
6,4
9,4
10,9
~Arhus
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mam samochud wyposażony w klimatyzację manualną, która w parę chwil orzeźwia chlodnym powietrzem nawet w najwieksze upały. Ogrzewanie też jest prawie natychmiastowe w zimne dni.
Ford Escort VII Hatchback