Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (340) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wysiu@go2.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Ogrzewanie zaczyna działac całkiem szybko, gorzej jest w lecie - klimy brak, a wentylator puszczony na wiecej niz pozycję 1 wymusza zgłośnienie radia - strasznie głośno działa.
~misiekwm@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wersja z klimatyzacja(zchladzaczem). Jedyny mankament to to, ze przelacznik przestawiony na wylot na szybe przednia wymaga zamkniecia wylotow do srodka bo bez tego powietrze jest
~radoslaw_mikula@zelmer.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Bez zastrzeżeń, choć wyższe biegi trochę głośne, czasami coś lubi wpaść w łopatki wirnika i wtedy jest ciągłe trrrrrrrrrrr, dopóki listek się nie przełamie i nie wyleci w oko kierowcy
~krasek82
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Tutaj nic złego nie napiszę, nawiew działa sprawnie, klimatyzacja również, nie jest to może jakiś super wytrysk ale jest i się nie psuje
~frugo84
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dość słabo niestety, zima problem z odparowaniem przedniej szyby (niestety u mnie była nie podgrzewana), tylne szyby lubią parować. wolno się nagrzewa.
~dkr
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
potrzebuje 5 km lub ok. 10 minut stania żeby zaczęło lecieć ciepłe powietrze z nawiewów przy temperaturze 0 stopni. Bez klimy latem ciężko.
~cerber-78@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
U mnie bomba !! Nadmuch mocny szybki odparowywują w moment,cieplutko robi się zanim wyjade z parkingu.tylna szybka działa troszke wolniej ale tragedi nie ma.
~mario
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na model bez klimatyzacji to nie jest najgorzej. Na zimnym silniku w zimie chyba jednak trochę za długo trzeba czekać na ciepłe powietrze w środku
~Sławek slawek_ss@op.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
szybko jest ciepło , w lecie jeszcze nie jezdzilem , mam klime ,ale nie wiem czy dziala, tzn czy jest to kwestia nabici afreonem czy cos poważniejszego
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback
6,4
9,4
10,9
~Wilu117
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Klima działa ok tylko brakuje tutaj możliwości zamknięcia wlotu powietrza do kabiny jednym pokrętłem. 4 główne wloty na desce trzeba zamknąc osobno
Ford Escort VII Hatchback