Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (340) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Skolmi_FCP
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam klimę, więc mam recyrkulację i filtr pyłkowy. W wersjach bez klimy tego nie było. To nieporozumienie, bo np. miałem to "gołej" Astrze z 1993 r.
~wlaziu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie jest w porządku, klimatyzacja też bez zastrzeżeń. Ogrzewanie przedniej szyby jest wadliwe (część szyby odparuje, a część nie)
~tomek z wawy
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
zawsze sobie radzi. bez klimy trudno wytrzymac ale szyby atermiczne naprawde cos daja . mam BMW z ´87 gdzie nie ma atermicznych to jest o wiele cieplej.
~mkosz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak w zimie siadają cztery osoby to nie jest różowo. Szyby zaparowują i jest z tym poważny problem. Ogrzewanie mogłoby byż zdecydowanie bardziej wydajne.
~GRUBY
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
powietrze bardzo szybko sie nagrzewa i po krotkim czasie w samochodzie jest bardzo cieplo,latem nie ma az takiego dobrego chlodzenia chlodzenia.
~Janusz-john53
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jesli chodzi o ogrzewanie to zimą nie najlepeij ale grzeje a wentylacja latem super. Zawsze jeszcze mozna jezdzic z otwartym szyberkiem :)
~uzytkownik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
zima ogrzewanie - tragedia. latem -troche szybko sie grzeje. mozliwe, ze to akurat przypadlosc tylko mojego egzemplarza. zamierzam na dniach za to sie wziac
~rusiul11
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Długo się nagrzewa, ale jak się rozgrzeje to wówczas nie ma problemów. Wentylator głośny i trzy poziomy obrotów to zbyt mało, powinno być pięć.
~Posiadacz od nowości!
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
W zime długo się nagrzewa, a w lato przydałaby się klima bo sam wentylator nie daje rady!Ale klima w tym aucie jest rarytasem!W końcu to nie limuzyna!
~minolta@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie - rewelacja! Brak przełącznika do szybkiego odcięcia dopływu powietrza z zewnątrz i niewielkie możliwości regulacji wypływu powietrza
Ford Escort VII Hatchback