Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (410)

~redspider@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
całkiem dobre osiągi jeśli nie jest przciążony np. w dwie osoby (Silnik)
~misiekwm@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogolnie bardzo dobry samochod dla przecietnej rodziny. Jak dotychczas (3 lata) nie wymagal wkladania w eksploatacje zbyt duzych pieniedzy :-))
3,1
~Skolmi_FCP
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Gdyby nie ten silnik, to autko które można polubić.
~STS-COM
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY KUPILEM GO UZYWANEGO PRZY PRZEBIEGU 109 TYS. ZROBILEM NIM JUZ PONAD 65 TYS. W NIECALY ROK WYMIENIALEM SAME RZECZY EKSPLOATACYJNE, PASEK ROZRZADU I KLINOWY OD NOWOSCI DOPIERO TERAZ ZDECYDOWALEM SIE NA WYMIANE, NAPRAWDE DOBRE AUTO NAWET JAK COS SIE ZEPSUJE JEDZIE DALEJ :), JEZDZE CALY CZAS NA GAZIE W ZIMIE PALI BEZ PROBLEMU NAWET BEZ BENZYNY !!!
~Waldek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przy wyzszych obrotach troszke glosno, no ale wiek ma swoje prawa (Silnik)
~rusiul11
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Podwozie twarde, jeżeli ktoślubi jazdę sportową, to jest O.K., przy większych odległościach trochę męczące. (Układ jezdny)
4,1
~darek.lubin@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód bardzo dobry niestety z wiekiem trzeba coraz więcej o niego dbać, ma pełne wyposażenie mam ogrzewanie przedniej szyby, tylniej elektrykę pełną szyberdach elektryczny fajny bajer choć klima pewnie była by lepsza
4,1
~szczepko1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie bardzo dobre auto. Znam lepsze ale są one nowocześniejsze. Stawiając na Escorta dokonałem poprawnego wyboru.
~Squadak
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak dla mnie autko jest doskonale, bardzo dobrze trzyma sie drogi, mimo swoich tylko 90 koni ma niezlego kopa, procz zamiany zaworu wolnych obrotow zadnych usterek przez 5 lat
3,8
~PoLLen
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto tanie, komfortowe, rodzinne, jak każde ma swoje + i -. Nigdy nie sprawiło mi większego problemu podczas eksploatacji. Zawsze dowiozło mnie na wskazane miejsce.
Ford Escort VII Hatchback