Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (410)

3,2
~leszel
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
No cóż jak ktoś oczekuje, że będzie się zachowywał jak porche lub ferrari to niech kupi np. Alfę 156. Jest to segment rodzinnych samochodów i nie oczekujmy 5 sek do setki. A tak ogólnie to dobry solidny wół do codziennego użytkowania. Tylko koszmarnie drogie części i serwis !!!
3,7
~Góral
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za nieduże pieniądze fajne i dość niezawodne auto. Polecam go tym którzy lubią poszaleć powiedzmy na zakopiance - elastyczny silnik i trzyma się drogi jak przyklejony, świetny i precyzyjny układ kierowniczy, rewelacyjna skrzynia biegów. Kto chce auto omc sportowe, diametralnie różniące się statusiałej Astry to polecam, jednak wybaczyć mu należy przy tym drobne niedoróbki za które ja obwiniam montownie w Płońsku.
~Duduś
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kocham to auto. Bo jest wygodne, ma ogromny jak na tą klasę aut bagażnik, jest stosunkowo szybkie. Przede wszystkim jazda nim daje ogromną przyjemność. No i kosztowało nie wiele więcej niż nowe seicento, które mi po roku ukradli
~Kuba
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto byłoby naprawdę świetne gdyby do wnętrza dochodziło mniej hałasu przy przejeździe przez dziury. Denerwuje mnie wsteczny bieg. Poza tym wszystko ok.
3,5
~Lukasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobrze się prowadzi , na autostradzie jedzie 200 km/h , bardzo dużo pali na mieście na trasie jest dobrze , ogólnie jest dobrze
3,6
~robertimb@konin.lm.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dosyć, że ostatnio zeżarł mi cały olej przez 5000 km, to od czasu jak zainstalowałem gaz to dusi sie jak jest zimny na bęzynie. Poza tym praca silnika całkiem niezła ale powyżej 3000 obrotów. (Silnik)
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przez 130tyś km nigdy mnie nie zawiódł.Na gazie zrobiłem ok.55tyś.silnik bez zażutów.Nigdy nie wymagał ingerencji mechanika i na pewno nie będzie jej jeszcze długo wymagał (Silnik)
3,3
~rafał
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
W miare fajny samochód jesli ma sie wersje z dobrym wyposazeniem bo jesli nie moze okazac sie meczacy przy dłuzszej jezdzie
~Piotr piqs@hoga.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo sympatyczny samochodzik, świetnie się prowadzi, poddaje przeróbkom; ładna, niekontrowersyjna linia nadwozia; po prostu "kochany samochodzik"
~kamiloo17@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zrobilem nim 33tys km i nie chwalac jest zajebiscie niegdy mnie nie zawiodl na gazie 17tys km bez zadnych problemow instalacja za 1800zl daje rade pozatym moc 90km wystarcza jak na to auto (Silnik)
Ford Escort VII Hatchback