Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (161) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 249 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkosz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
puścił mi uszczelniacz wału głównego - to i wymieniłem sprzegło na Luka chyba. Ale to sprzęgło jest chyba trochę za słabe jak na tą masę samochodu bo trochę nim buja. Rdza go wcina szybciej niż nim jeżdzę.
~Ted K.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
za miękkie klocki hamulcowe - wymiana po 30tys. km, miękkie tarcze i bębny hamulcowe po 90tys., wymiany łączników wahaczy - 3 razy na 90tys. - to polskie drogi - w Niemczech wytrzymują do 100tys.po 90tys.
~Wojtek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Może dokuczać korozja, w moim wymieniałem słupki(pokorodowały) a tak to nic więcej opórcz małych zaprawek(8 lat w garażu stał) i najważniejsze że nie uderzony nigdy.
~Paweł mikmak19@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przepływomierz, simering na kierownicy, a ostatnio nie wiadomo co...grunt, że wszystko działa poza samym autem...po prostu nie odpala i nikt nie wie co jest grane.
~Kamill
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Brak poważnych usterek,Silnika nie wymieniałem ani remontowałem,Sprzegła,Skrzyni,Układu napędowego czy innych tego typu rzeczy nie musiałem naprawiać
~Tomasz K.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Awarie uniruchamiające się nie zdarzają. Jedynie stara pompa paliwowa mi wysiadła po zatankowaniu na jednej ze stacji...Może zła jakość paliwa ją dobiła?
~Darek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Escort to raczej drobne usterki , większe usterki to tylko skorodowany wydech lub pęknięta szyba. Czyli to co we wszystkich samochodach.
~ajde
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za krótko użytkowalem samochód żeby oceniac... ale nawalila skrzynka bezpiecznikow, nie majac swiatel mialem unieruchomiony samochod na tydzien
~jurasdwa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przedwczoraj wymiana sprzęgła (samochód był kupiony od niemieckiej babci, chyba jeździłą nim na pólsprzęgle cały czas) - koszt - 750 zł z robocizną
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
10,1
9,7
~kamiloo17@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
moze to zee jak sie nie zadba o karoserie to moze rdza zjesc jak sie kupuje od razu trzeba sobie przejrzec wszystko i robic pod siebie wtedy rdza nie ma szans
Ford Escort VII Hatchback