Lista ocen Ford Escort VII Kombi (143) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na kombi bardzo dobrze. Powyżej 120km/h zaczyna być troche głośniej od szumu wiatru, ale w porównaniu do aut tej klasy z tych rocznikow to super.
~nobody
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
na poczatku jazyd jest tragicznie, jak traktor(w konuc ot diesel) ale potem, mozna spokojnie rozmawiac:) chyba ze sie glosno slucha muza, tak jak ja:P
~hmm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
chyba jego brak :) Silnik przy 100-120 chodzi dosyc glosno co slychac wyraznie w srodku (porownywalnie np. golf 3 1.9tdi chodzi duzo ciszej)
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
komora silnika mogłaby być lepiej wyciszona, ale sam dźwięk jest przyjemny, gdyby jeszcze nie stukały różne rzeczy w desce rozdzielczej;
~M
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Posiadam kombiaka i musiałem troszeczkę wyciszyć bagażnik ( fabreycznie praktycznie sama goła blacha pod kołem zapasowym przykryta płytą
~mariobros
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Pewnie są cichsze auta, ale zważywszy na to, że to TD, to przy 120km/h w zasadzie głośniejsze dźwięki dochodzą od dmuchawy na drugim, niż od silnika.
~parker80
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
kiepskie mogło by być lepiej samochód chodzi jak sieczkarnia do tego te nędzne plastiki które na okrągło skrzypią :(
~Floras
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
do 110km/h cicho,ale juz tak 125km/h i wiecej robi sie coraz glośniej.Dla mnie to normalne.Jezdzilem troche Astra II i bylo gorzej.
~zirox@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niesłychacv specjalnie pracy silnika ( jak na diesla ). sama izolacja od dzwieków z zewnątrsz też jest w porządku
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi
6,7
10,5
10,2
~michu
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tragedia powyżej 3500 starasznie hałasuje, przy jeździe 140-170 nie da się normalnie porozmawaić z pasarzerami z tyłu.
Ford Escort VII Kombi