Lista ocen Ford Escort VII Kombi (143) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysio
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Jak już pisałem, wyciszenie w tym autku jest rewelacyjne. Przy spokojnej jeździe w trasie 100-110 silnika praktycznie nie słychać. Do 160 (co jest jego Vmax) silniczek jedynie pomrukuje.
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Powyżej 80 km/h już głośno. Powyżej 120 km/h czuję się jakbym jechał formułą 1. Ryk silnika, świst wiatru, wydaję się, że pędzę w prędkością światła. Tymczasem co chwilę ktos mnie wyprzedza.
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Trzeszczenie tylnej klapy (wersja kombi). No i stuki z elementów zawieszenia. Pozatym słychać wyraźnie szumy toczenia nawwet na nowiutkich oponach podobno bardzo cichych Goodyear Eagle Ventura
~mjm@alpha.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jesli chodzi o silnik to jest ok, bardzo mily odglos, a jesli chodzi o srodek to niestety troche skrzypi tylna roleta ale jest to w koncu kombi wiec nie przeszkadza mi to
~forfiter4
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na swoje lata i dość kiepską kulturę pracy silnika nie narzekam :) Idzie wytrzymać i normalnie rozmawiać nawet przy 150km/h na autostradzie.
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
hmm... w sumie nie będę się wypowiadał, ponieważ lubię słyszeć pracę motoru, a jak nie motoru to muzyki z głośników. Dla mnie wyciszenie wystarcząjace w 100%
~xtonyx
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ujdzie ze wskazaniem na słabo, ale czego się spodziewać po dieslu z tego okresu!? Z drugiej strony w porównywalnych wiekowo VW w dieslu jest gorzej!
~more_waw@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Na cisze nie ma co liczyć.... Osobiście lubie słyszeć silnik (ten ma całkiem rasowy odgłos). W trasach przy prędkości 120+ trzeba podnieśc ton głosu.
~Pepe99 (kontakt@pepe99.com)
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przynajmniej w moim jest dość głośno. Mam wrażenie, że silnik zaraz wskoczy mi na kolana nawet przy małych prędkościach. O trasach nawet nie wspominam.
~5 lat nim jeździłem
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo cichy, nawet przy prędkościach powyżej 130km/h. Fabia o wiele głośniejsza:) Na przegląd pojechał bez tłumika i chodził cichutko:)
Ford Escort VII Kombi