Lista ocen Ford Escort VII Kombi (145) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Floras
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zima szybciutko sie nagrzewa.W deszczowa pogode tez daje rade przy komplecie osob.Swietny pomysl z grzana przednia szyba.
~adambudnyy@go2.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Wentylacja jest bardzo dobra, praca jej jest cicha. Ogrzewanie również jest w porządku, wnętrze nagrzewa się bardzo szybko.
~Maciej
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super! Praktycznei nie paruje, nagrzewa się momentalnie! Do wszystkiego mam ogrzewaną przednią szybę - super rozwiązanie.
~andy2307@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
w dmuchawie często pada rezystor,brakuje filtra kabinowego w wersji bez klimatyzacji i przez to się niestety bardzo pyli
~scr83
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak dla mnie ideal.mam klime,wiec nie wiem co to zaparowany szyby.autko szybko sie chlodzi i tak samo ogrzewa.
~nobody
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
dluuuuuuuuuuuugo sie nagrzewa, ale jak sie nagrzeje to.... hehe trza szyby otwierac:P w lecie wystarczy okna otworzyc i jest gut:)
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zimą trzeba trochę poczekać na przyjemne ciepło. Natomiast rewelacją jest elektryczne podgrzewanie przedniej szyby.
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
szkoda, że nie mam szyby ogrzewanej ani klimatyzacji, bo nie widziałem auta, w którym tak parowałaby przednia szyba
~mario_bros@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zimą ciepło dopiero po przejechaniu kilku kilometrów (typowe dla diesla), a poza tym - klima, cóż więc dodać...
~mjm@alpha.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
w zimie bez problemow, latem brakuje klimatyzacji - nigdy wiecej auta bez klimatyzacji. To co jest dziala bez problemu
Ford Escort VII Kombi