Oceny Ford Escort VII Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1995-1998

Najnowsze oceny Ford Escort VII Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1995-1998

3,7
~mecenas1
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
bardzo dobre zawieszenie,twarde,dobrze \'\'bierze \'\'zakręty,niepsujące sie.Wygodne,twarde fotele. Silnik 1.475km.to dtego samochodu nieporozumienie+gaz...nie ma czym pojechać.rdza ,z którą nie ma co walczyć bo się nie da.
~tomas
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Dla mnie jak za tą cenę rewelka, poza tym że w 90%poruszam się po mieście i spalanie jest za duże. Jeżeli chodzi o sprzedaż to katastrofa!!!!!!!! Kompletny brak zainteresowania (może wina leży po stronie pojemności silnika bo prawdą jest że nie jest to auto wyścigowe) Polecam osobą z przewagą jazdy na dłuższych dystansach nie po mieście!!!!!!!!
~STnoir
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Auto bardzo wygodne, z przodu wszystko w zasiegu wzroku i reki. Super widocznosc, nie przeszkadzaja słupki(np.Yaris) zreszta to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Bagaznik spory, ale w koncu to kombi. Minusem jest zracy silnik i czesta rdza na progach i nadkolach.
~Bard
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Z samochodu jestem zadowolony, gdyby nie "pierdółki", trochę za duże spalanie i brak mocy to powiedział bym że nawet bardzo. Następnym razem kupiłbym jednak bogatszą wersję z nieco większym silnikiem (1.6 lub 1.8) - zużycie paliwa podobne, jedynie ubezpieczenie i niektóre części nieco droższe. Ogólnie rzecz biorąć - Escorta polecam!
~adambudnyy@go2.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie forda oceniam bardzo dobrze. Jeżeli samochód jest poprawnie eksploatowany, wszystkie materiały eksploatacyjne wymienia się na czas to samochód odpłaci się niezawodnością oraz niskimi kosztami eksploatacji. Często się mówi "ford gówno wort" ale w moim przypadku to się nie sprawdza, w ogóle.
3,7
~grucha88@gmail.com
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Jest to przecietny samochodzi dla malej rodziny. Koszty naprawy naprawde nie duze :). Oczywiscie tylko made in Germany :). Malo osczedny ale wszystko zwraca sie w warsztacie. Czesto wystepuje z 2x Airbag. Jest to ciekawa propozycja za bardzo nie duza cene. Escorcika z 1995 z 1.4 z gazem mozna wyrwac juz za 4000 zl.
~Mariusz
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
samochód niezawodny i trwały, w praktyce to tylko kosztują przeglądy i paliwo, kombi pozwala jechac 4 osobom z ekwipunkiem bez problemu, nieźle trzyma się drogi, silnik za mało dynamiczny i mógłby troszke mniej palić
~kris8383
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie polecam auto każdemu. Jeżeli ktoś potrzebuje auta przestronnego, pakownego i rodzinnego to jest to auto w rozsądnej cenie.
~kibic1001
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
auto przy normalnej eksploatacji i serwisowaniu,niezawodne
~Xacti
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
NIe będę zachwalał bo nie jestem do końca zadowolony. Ale nie będę też krytykował bo być może zbytnio eksploatuję to auto.
Ford Escort VII Kombi