Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (66) - Ergonomia

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rumburak
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kwestia przyzwyczajenia. Oprócz braku regulacji kierownicy w pionie, kiepskiego miejsca na włącznik świateł awaryjnych i kilka nieistotnych drobiazgów, nie mam zastrzeżeń.
~logruss2
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
do minimalnych poprawek - włącznik świateł awaryjnych jest na kolumnie kierownicy, denerwuje ręcznie regulowane prawe lusterko. ale to już czepianie się...
~Jarek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak ktoś jeździ fordami to to wszystko jest zawsze tak samo, to jest OK, natomisat ogólnie przełączniki wymagają w czasie jazdy "rzutu okiem".
~Radziuuu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
łatwy, prosty i intuicyjny w obsłudze, stare auto to i w przełącznikach ciężko sie pogubić. tyle o ergonomii w kartonie
~forfiter4
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super ! Wszystko pod ręką, ładnie i pomysłowo rozplanowane... Schowki wystarczające, duża, ba ogromny bagażnik... Super !!
~Pepe99 (kontakt@pepe99.com)
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Włącznik awaryjnych projektował chyba ktoś mocno sprocentowany ;) No i co przełączników elektrycznych szyb trzeba się przyzwyczaić.
~sztajger_85
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
ekstra przestrzeń bagażowa, szczególnie w kombi... polecam dla małych i średnich przedsiębiorców, przewiezie wszystko:)
~Grzegorz.Zikert@clearchannel.com.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo wygodny, bardzo dużo miejsca, mam combi. Z tyłu po złożeniu siedzeń można spać z wyciągniętymi nogami na płasko (mam 176 cm)
~Bociek321
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Niby wszystko dobrze rozmieszczone, ale zdarza się że trzeba się wychylić żeby coś ustawić
~mops 27
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
W porządku, tylko przyciski od sterowania szybami w okolicy hamulca ręcznego to pomyłka.
Ford Escort VII Kombi