Lista ocen Ford Escort VII (437) - Widoczność

Na liście zabraknie 741 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
kombi ma to do siebie, że z każdej strony wszystko dokładnie widać, parkowanie to pestka. Jedynie lusterka boczne mogły być troszkę dłuższe ok 10 mm (np jak w focusie), ponieważ jadąc na 3 pasmowej jezdni prawym pasem nie widać niczego na skrajnym lewym pasie. Przestawiając lusterko na inny kont nie widać wtedy środkowego pasa. jakby było dłuższe o parę milimetrów poprawiło by widoczność.
~jurasdwa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wszystko widać do przodu i do tyłu. Na boki również. Jedyny mankament - lusterka - są trochę małe, a dodatkowo auto jest jakoś tak skonstruowane, że martwy kąt jest dośc duży. Często zdarza się tak, że samochodu w lusterku bocznym jeszcze nie widać, a we wstecznym już go nie widać i występuje delikatna panika. Niektóre manewry zmiany pasa są przez to dość ryzykowne.
~grucha88@gmail.com
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Widocznosc jak na kombiaka bardzo dobra ale nie najlepsza za sprawa lusterka wewnatrz.. bardzo male.. i malo widac. Dobrze sie cofa.. tylna szyba fajnie powieksza. Podczas cofania wrazenie jakby sie juz "stuknelo" w przeszkode....wychodzisz a tu jeszce 1-1.5 m. Tak samo z przednia szyba. Slupki boczne sa "cienkie" i dzieki temu bardzo dobra widocznosc na boki :).
~pawel_przybyla@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bez najmniejszych zarzutow. Przod bardzo dobrze wyprofilowany, jesli chodzi o tyl - coz to nie jest maluch; to duze auto, trzeba sie przyzwyczaic do rozmiaru auta i dystansu ,,za plecami". Ale to zaden problem... Naprawde bardzo dobre oswietlenie pojazdu, tyl ma swietne swiatlo bialego stopu. Przod dobrze oswietla droge; nic nie ujdzie uwadze...
~adambudnyy@go2.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Mam samochód kombi więc przeszklenie tego samochodu jest bardzo duże. Widoczność jest bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Lusterka zewnętrzne/wsteczne są wyraźnie mniejsze niż w moim służbowym fordzie (w pracy na co dzień jeżdzę Fordem Escortem Express Van 1.8 TD). Z parkowaniem w mieście nie mam żadnych problemów.
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Duży plus. Widoczność do przodu i na boki doskonała. Do tyłu też bardzo dobra mimo iż to kombi. Maska świetnie wyprofilowana, nie zasłania widoczności, słupki przednie cienkie, nie przeszkadzają. Bardzo dobre i jasne reflektory. Światło cofania fenomenalne; silne i dobrze umieszczone.
~Marcin
Sedan 1.6i 90KM 66kW
W 4 osoby trasa 450 km i nikt nie narzekał specjalnie duży bagażnik pozwala zabrać sporo rzeczy na taki wypad. Duży plus tego samochodu jako sedana to to że mając fotel kierowcy ustawiony pod siebie(189cm) mogę spokojnie wsiadać do tyły i wygodnie bez bicia w dach jechać w trasę .
~Tomasz K.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam nieoryginalne \"sportowe\" lusterka po poprzednim właścicielu, zatem powody do narzekania. Ale gdybym miał nim jeździć jeszcze 5 lat, to na pewno bym zainwestował w nowocześniejsze od jazdy normalnej i byłoby wspaniale.Widoczność naprawdę niezła, poza tym detalem.
~cerber-78@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj również jest dobrze.Żonka malutka ale fotel elektryka także jak podniesie tyłek widzi całkiem spory kawałek świata.Ja mam 130kg i dla mnie jest ważne że to wersja 2 drzwiowa bo nie przeszkadza mi boczny słupek gdy patrze w bok a fotelik mam na maxa do tyłu.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII
6,6
9,8
10,6
~jzik@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Fotele są nisko ale mnie to odpowiada. Widoczność do przodu jest bez zarzutu. Problemem jest widoczność na boki. Słupki są tak usytuowane że trzeba się dobrze pogimnastykować na skrzyżowaniu aby coś zobaczyć, zwłaszcza gdy na przednim siedzeniu siedzi pasażer.