Lista ocen Ford Escort VII (617) - Całokształt

Na liście zabraknie 561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mecenas1
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
bardzo dobre zawieszenie,twarde,dobrze \'\'bierze \'\'zakręty,niepsujące sie.Wygodne,twarde fotele. Silnik 1.475km.to dtego samochodu nieporozumienie+gaz...nie ma czym pojechać.rdza ,z którą nie ma co walczyć bo się nie da.
~PMR
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Pojemne(bo kombi),dobrze prowadzące się autko. Dobre zawieszenie i komfort jazdy. Mały wybór silników benzynowych. 1.6 16V trochę za słabe i do tego paliwożerne. Korozja podwozia i klapy nieco psują poztywne odczucia.
~Zibi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przejechałem w zakresie 102-155tyśkm w tym czasie wymieniłem amory, wszystkie paski i oleje, termostat i inne elementy które się zużyły, tarcze hamulcowe(które muszę jeszcze raz wymienić-NIE kupujcie TANICH!!!)
~qazek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Niezwylke tanie w zakupie, jak na przebieg ponad 280 tys km sprawuje się rewelacyjnie w sumie nie dbam o niego za barzdzo i mimo to jest bardzo niezawodny. Gdyby tak nie rdzewiał pewnie jeździł bym nim jeszcze kilka lat
~Rob-rob
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super bryka za śmieszne pieniądze! Za 7 tys. mam kombiaka z klimą, ABS, 2 poduchy, alusy i pełną elektrykę. Zero korozji, pod warunkiem że nie kupi sie tego robionego w PŁońsku tylko sprowadzic z zagranicy, najlepiej z Włoch.
~Pogo
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Za tę cenę nie można oczekiwać niczego więcej-bogate wyposażenie, niskie koszta eksploatacji. Gdybym w tym samym przedziale cenowym kupił np.: Audi-nie miałbym w nim nic, poza znakiem na masce... Jestem jak najbardziej zadowolony.
~as
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
jeden z lepszych w tej klasie cenowej może i najlepszych , dobrze spasowany nic nie trzesczy jak w golfach,nie ma problemów z zawieszeniem tylko wymiany eksploatacyjne paski,oleje,filtry,tuleje w wachaczach (nasze drogi !!!)
~PTRPTRPTR
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie polecam. Definitywnie wyleczyłem się z Forda. Teraz wiem, że zasada "nie kupuj na F" odnosi się właśnie do tej marki. Od 2 lat poruszam się Toyotą. Ufff - co za ulga - Po 35´000km nic się nie urwało ani nie zepsuło!!!!
~01kinio
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
W ogólnej ocenie samochód niema wiekszych wad. Jestem właścicielem kombi a więc jest to autko naprwdę rodzinne, bez problemów zabieramy sie na wczasy i nie martwimy o brak przestrzeni bagażowej. Ogólnie polecam.
~Mariusz
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
samochód niezawodny i trwały, w praktyce to tylko kosztują przeglądy i paliwo, kombi pozwala jechac 4 osobom z ekwipunkiem bez problemu, nieźle trzyma się drogi, silnik za mało dynamiczny i mógłby troszke mniej palić