Lista ocen Ford Escort VII (617) - Całokształt

Na liście zabraknie 561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~STnoir
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Auto bardzo wygodne, z przodu wszystko w zasiegu wzroku i reki. Super widocznosc, nie przeszkadzaja słupki(np.Yaris) zreszta to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Bagaznik spory, ale w koncu to kombi. Minusem jest zracy silnik i czesta rdza na progach i nadkolach.
~Marek M
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Szczerze nie polecam.A w szcególności z silnikiem diesela.W zimie samochód nie do odpalenia.Zwiedziłem wiele warsztatów samochodowych i jedyną radę jaką dostałem od mechaników to sprzedać go jak najszybciej!!!Jest to usterka nie do usunięcia.Kiepska jakość materiałow wykończeniowych.
~Kichu
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochó ładny tani, pojemny wmiare ekonomiczny silnik (diesel), niepolecam ludziom którzy jezdza w długie trasy czesto bo róznie bywa z jego awaryjnością,,. Był to mój pierwszy samochód , nie liczac malucha wiec mam do niego sentyment., i tak juz chyba pozostanie..
~sajmonsen@epost.no
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zdaje sobie sprawe ze mialem pechowy egz., ale mimo to auto jest drogie w eksploatacji. Z zalet : niezle wyposazenie i male spalanie. Przejezdzilem nim 50 tys km, i ciagle awarie, a wczesniej starym kadetem wyjezdzilem 40 tys a na naprawy wydalem kilka razy mniej.
~rogalm
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Byłem drugim użytkownikiem auta od 5 do 9 roku eksploatacji, w tym czasie przejechałem 60 tys. km - od początku na gazie. Auto prowadzi się świetnie, jest duże i wygodne. Niestety bardzo wysokie koszty napraw i duża awaryjność nie pozwalają wystawić lepszej oceny jak 3.
~Paweł z Bełchatowa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za takie pieniądze auto jest naprawdę w porządku pod warunkiem, że jest uczciwie eksploatowane i wszystko na bieżąco i regularnie wymieniane. Ta kwestia dotyczy chyba każdego auta. Obiegowa opinia, że "ford jest ... wart" jest w tym wypadku całkowicie błędna i nie prawdziwa.
~pipi30
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Escorta mam od czterech lat. Jestem raczej z niego zadowolony. Jego wady: głośny w środku, niskie i kiepskie zawieszenie (praktycznie 1 w roku zmieniam gałki i simbloki), nienajtańsze części zamienne, Plusy: oprucz zawieszenia raczej wszystko w nim się trzyma,
~GEKON
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
MÓJ FORD ESCORT 1,6 16 V ZETEC,JEST OK,KUPIONY OD 1 WŁ,ZADBANY,ZACZYNA JECHAĆ NIEŻLE OD 3 TYS.OBR.SILNIK DOŚĆ DYNAMICZNY JAK NA TĄ KLASE AUTA,SPALANIE UMIARKOWANE DUŻE PRZESTRONNE WNĘTRZE NAWET DLA WYSOKICH - KOSZTY EKSPLOATACII - NIE DROGO - WIELE ZAMIENNIKÓW WYSOKIEJ KLASY.
~petrus74@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mając na uwadze opinie innych użytkowników o Fordzie Escorcie byłem dość sceptycznie nastawiony do tego auta. Po pierwszych miesiącach mój sceptycyzm był uzasadniony. Było trochę z nim pracy. Następne miesiące poprawiły mi humor. Tak jest do dziś. Byle tak dalej.
~1
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
na pierwszej stronie pisał jakiś"łoś" że ford gówno wort a ja nie każda morda pasuje do forda!!! jak kupisz sobie samochód a nie to co z niego pozostało po"imporcie" z Niemiec to będzie ćię cieszył!Hasło mechanika "to normalne"-zamarzanie klamek-może znajdzie sobie inne zajęcie!!!