Lista ocen Ford Escort VII (617) - Całokształt

Na liście zabraknie 561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowlony
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Przy takim przebiegu to i tak jest ok. Przywiozłem go z Francji, był wyprodukowany w Niemczech, jest biały ale blachy jeszcze dobre. Drobne usterki które męczą, się zdażają, ale przy takim przebiegu co by było z Fiatem?
~Adam
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeżdżę nim od kilku miesięcy. Jak na swój wiek i cenę - doskonałe auto. Fakt, że trafiłem na wyjątkowo dobrze utrzymany i bezwypadkowy egzemplarz, ale przecież przy 158000km mogłoby być znacznie gorzej. Świetne auto.
~kubayan@vp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 150KM 110kW
jak na 2 lata i 55tys km przejechanych przeze mnie bez większych usterek i wożeniu ciężarów po 200 kg w bagazniku ( kombi) suuuper autko, jeszcze pójdzie 165km/h Zwłaszcza ze kupilem je za 900$ przy stanie licznika 304500km......
~marekg
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ja uważam ze idealny samochód dla rodziny 2+2, jeśli zadbasz o niego staje się naprawde użyteczny. Jeśli się nie spodoba zawsze pozostaje możliwość kupić nowe Mondeo, więc sami widzicie że za te pieniądze to dobry wybór.
~RoB
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Ogólnie pozytywnie. Nad serwisem Ford musi popracować. Jak nie ma znajomych to strach auto zostawiać. Pomoc całodobowa w pierwszym roku eksploatacji to fikcja. Panowie z assistance to ludzie ograniczeni od strony technicznej.
~Tomex
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
To muj 3 samochód i jestem z niego najbardziej zadowolony. Jest miejsce na fotelik, a do bagażnika mieści się wózeczek. Następnym razem kupię oryginalny tłumik. Ten (aluminiowy) po 1,5 roku wygląda jak oryginalny po 5.
~Duduś
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kocham to auto. Bo jest wygodne, ma ogromny jak na tą klasę aut bagażnik, jest stosunkowo szybkie. Przede wszystkim jazda nim daje ogromną przyjemność. No i kosztowało nie wiele więcej niż nowe seicento, które mi po roku ukradli
~granum@pertus.com.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Polubilem grata w ciagu tych trzech lat, ale drugi raz bym go nie kupil. Poprostu japoniec w tej samej cenie z rownie pewnego zrodla jest duzo mniej zawodny, bardziej bezobslugowy. Na razie jezdze dalej, moze mi sie odmieni ;-)
~mirekeden@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
1,8 td Naprawdę jestem zadowolony to jest kombi z klimą i elektryką i oprócz oleju.pasków i żarówek za wiele nie zmieniałem a jeźdźił ze mną 66 tyś przez jakieś 18 miesięcy. ps.tylko teraz mizrobili kawał z ON :).
~Bociek321
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie poza usterkami, które potrafiły unieruchomic te auto, to ogólnie dowozi do celu. Wyposażenie stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Niestety, ale "Ruda tańczy jak szalona".