Lista ocen Ford Escort VII (64)

3,4
~trebor1404@wp.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Silnik jest uczulony na niskie temperatury.Są problemy z odpalaniem silnika zimą.Bezwzględna wymiana pasków rozrządu po 50tyś km.Raczej słabe osiągi jak na pojemność. (Silnik)
~robert12@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Piszczący pasek to urok chyba więkrzości Escortów. Te składane w kraju maja beznadziejną blache, a jerzeli nie blache to na pewno kiepskie zabezpieczenie antykorozyjne.Po roku juz mozna bylo zauwarzyc rdze w okolicy zawiasów dzrzwi. W porównaniu np. z dieslami japonskimi rozruch zima jest bardzo ciezki.Sposób? Dobry akumulator i dodatki do paliwa. Drażni mnie kilka rzeczy.Brak włączników oswieltenia kabiny przy tylnych drzwiach i bardzo...
3,3
~dansl@sl.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
zbyt mało miejca w samochodzie za tą ceną kiepskie wyposażnie tani w eksploatacji jeśli chodzi o paliwo przeglady nie sądrogie ale części.... lepiej nie pytać. Samochód idalnydla 3 osobowej rodziny i dla tych co dużo jeżdżą. Warto serwisować.
3,5
~Marek M
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Szczerze nie polecam.A w szcególności z silnikiem diesela.W zimie samochód nie do odpalenia.Zwiedziłem wiele warsztatów samochodowych i jedyną radę jaką dostałem od mechaników to sprzedać go jak najszybciej!!!Jest to usterka nie do usunięcia.Kiepska jakość materiałow wykończeniowych.
~anielazborowska@neostrada.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
trchę za niski przód [dwa razy uszkodiłem p. zdeżak] lub większe koła,obecnie mam 14.
~adam
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
Po regulacji pompy jest o.k.Jak na 70km-całkiem przyjemnie ciągnie.Zimą mógłby lepiej odpalać-ale odpala. (Silnik)
3,5
~janu.go@op.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Silnik może i głośny ale jest elastyczny i bezawaryjny (Silnik)
4,1
~Chudy Chudy0521@wp.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
autko jest ok . el. szyby, abs, klima 2Xpp, 116KM, aa, af 15, czarny metakik, radio ze zmieniarką, to jest to mgę jednego sprzedać bo akurat mam 2.
3,6
~RoB
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Ogólnie pozytywnie. Nad serwisem Ford musi popracować. Jak nie ma znajomych to strach auto zostawiać. Pomoc całodobowa w pierwszym roku eksploatacji to fikcja. Panowie z assistance to ludzie ograniczeni od strony technicznej.
~mirek.l@hoga.pl
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
1,9TD, combi - idealny samochód na rodzinne eskapady; w miarę cichy, oszczędny a do tego bardzo pojemny; dla dwóch osób może nawet zastąpić przyczepę campingową.